2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم واسه بازاریها نگرانم طفلیا دلشون به عید خوش بود😭

😂😂😂😂

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 
2738

بهترين كارو ميكني

وقتي ب عقب برميگردم حالم از خودم به هم ميخوره با ضعفام و كمبودام و بچه بازيام گند زدم به كل زندگيم حتي به آيندم😔😔                                                   نميدونم ازخودم بايد شاكي باشم يا از خدا ولي اينو خوب ميدونم كه با٢٠سال سن تحمل اين همه فشار عصبي ومالي واقعا خيلي سخته😭😭                                                       واقعاتنهام...دلم ميخاد برم يه جايي كه هيشكي نباشه. كسي رو ندارم بهش تكيه كنم درد دل كنم و دركم كنه خسته م ازاين همه بي كسي وسختي                                       اگر دوست داشتين براي حاجت دلمو ب ارامش رسيدنم صلوات بفرستين😔🙇🏻‍♀️

مغازه تهویه داشته باشه

ماسک بزن 

دستتو مدام با ژل ضدعفونی کن

همینطور ماوس و کیبوردهارو

ولی خب اگه امکانش هست بشینی خونه بهتره تا تابستون 

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

این آمار های رسمی جهانی.من موندم چرا ملت شوخی گرفتن داستانو!!کره فیلیپین اینا چسبیدن به چین آمار مرگ و میرشون از ما که سه روزه درگیریم کمتره اونوقت مردم ما فعلا استخاره میکنن:/

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
2706