2733
2734
عنوان

دعواهای منو شوهرم

558 بازدید | 21 پست

منو شوهرم قبلا زیاد باهم دوا نمیکردیم

شاید ماهی یبار ی چن روزیع

شاید روزی دوساعت س ساعت ک پیش همیم پنج بار دوا کنیم

نمدونم چمه نمیدونم چشه

اصن هر حرفی میزنه سریع ناراحت میشم

اونم خیلی بد خلقی میکنه بنظرتون ممکنه کسی دعایی چشمی چیزی کرده باشدمون؟

مثلا امروز جاهامونو موقه رانندگی عوض کردیم اون پیاده شد از دره سمت راننده درو خوب نبست من متوجه نشدم من پیاده نشدم از رو صندلی رفتم نشستم پشت فرمون موقه رانندگی دره ماشین باز شد‌ یکم مونده بود تصادف کنم تا خطر رفع شد نگه داشتم شروع کرد ب غرغر ک تو چرا درو نبستی گفتم من ک پیاده نشدم تو پیاده شدی بد بش دوتا فحشم دادم(فحش زشت ن ها)گفتم چقد پررو و بیشعوری ک همه چیزو میخای بندازی لنگ من 

دیگه همینجوری از صب سره مسایل مختلف باهاش دوا میکنم بنظرتون مشکل از منه ؟از اونه؟یا دواهامون الکی و مسخرست و چشم خوردیم؟چون باهم‌خوب بودیم 

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است

چیکا کنم‌دوا نکنیم حس میکنم از چشمم اوفتاده بده دوا هی میاد منت کشی ولی حالم ازش بهم میخوره انقد رو عصابم راه میره

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است

چشم خوردین مثل من و شوهرم که عاشق هم بودیم بعداز عقد همه چیز ریخت بهم داغون شدیم طوری که از هم نفرت داریم. فقط دارم آرزوی مرگشو میکنم 

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چشم خوردین مثل من و شوهرم که عاشق هم بودیم بعداز عقد همه چیز ریخت بهم داغون شدیم طوری که از هم نفرت ...

وای من ی بچه دارم دلم نمیخاد جدا شم.ولی روز ب روز داره از چشمم میوفته

2728
چشم خوردین مثل من و شوهرم که عاشق هم بودیم بعداز عقد همه چیز ریخت بهم داغون شدیم طوری که از هم نفرت ...

الن جدا شدین؟

2738
همیشه آیت الکرسی بخون یا دعای چشم.تو مهمونیا یا بیرون 

هر شب قبل خواب میخونم آیت الکرسی😐ولی میگم چیکار کنم شاید مشکل از اخلاق منه چجوری مهربون شم باش چجوری بش بفهمونم اخلاقشو بهتر کنه؟آخه زیاد دوسندارم از ازدواج باشم راضی نیسدم اما دلم نمیخاد زندگیم بپاشه چجوری باش کناد بیام دوسش داشه باشم؟

کلا مردا موقع رانندگی خانوما عصبی میشن برا منم همینه احساس میکنم هر کاری میکنه که منو خسته کنه از را ...

آخه چشه بخدا فک کنم از وقتی ماشینو خریده برام همش دوا میکنیم نمدونم چ مرگشه میگم اگ حسودی میکنی بیا اصن من نمیخامش ماله تو میگه ن بابا

پدر درست حسابی داشتم جدا میشدم 

من پدر درست حسابیم دارم دلمم پیشش نیست اما دوسندارم جدا شدم اصلا

شما شناخت کافی نسبت ب طرفتون ندارید پیشنهاد من مطالعه هست و کمی تنش زایی میکنید...هر حرفی جواب ندار ...

خیلی زود ناراحت میشم هرچی بم میگه سریع قهر و ابرازه ناراحتی اصلا ب خودم تسلط ندارم سریع واکنش میدم

هر شب قبل خواب میخونم آیت الکرسی😐ولی میگم چیکار کنم شاید مشکل از اخلاق منه چجوری مهربون شم باش چجور ...

عزیزم از خودت شروع کن خودتو تغییر بده مثلا اون حرف زشتو زدی تو ماشین جرقه دعوا بود میتونستی سکوت کنی بعد توضیح میدادی.احترام احترام میاره واقعا درسته

آخه چشه بخدا فک کنم از وقتی ماشینو خریده برام همش دوا میکنیم نمدونم چ مرگشه میگم اگ حسودی میکنی بیا ...

بهتره که خودتو بزنی به بیخیالی بحث ادامه ندی که هم اون عصبی نشه توام بتونی رانندگی کنی سرد نشی .کلا مردا ماشینشونو میپرستن 

تو ویترین باش با ی متر خاک ،اما تستر بهترین برند نباش !!
2706