2726
عنوان

باردارا بیاین مامانا با تجربه

133 بازدید | 23 پست

من اول 5 ماهگیم 8 کیلو که از اول کم کردم شکمم یه کوچولو همون قبلیه دارم خیلی اضاف نشده هر کسی من میبینه میگه چرا انقدر کوچولو شکمت منم ناراحت میشم نکنه بچم کوچولو باشه نگرانشم

لطفا واسه تحقق رویاهام یه صلوات بفرستید❤❤❤

هنوز خیلی زوووده 

۳ ماه اخر شکم بزرگ میشه

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببين اصصلا ربطي نداره اتفاقا هر چي خودت اضافه نكني بچه بيشتر رشد ميكن، من ٢٥ كيلو بارداري اولم اضافه كردم بچم ٣٣٠٠ بود ،جاريم٦ كيلو اضافه كرد بچش ٤ كيلو بود

گر نگه دار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد❤️
ببين اصصلا ربطي نداره اتفاقا هر چي خودت اضافه نكني بچه بيشتر رشد ميكن، من ٢٥ كيلو بارداري اولم اضافه ...

انشاالله که اینطور باشه توکل بخدا 

بعدا که فارغ شدی به این روزا و این نگرانی هات فکر میکنی میخندی😉

وای راست میگی بخدا ادم دیونه میشه خداکنه عاقبتمون بحیر بشه

من شکمم بزرگ شده هیکلم بزرگ شده ولی شکمم سفت نیست هفته 28 هستم شل شکمم 😥 قبلا شکم داشتم البته 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
وای راست میگی بخدا ادم دیونه میشه خداکنه عاقبتمون بحیر بشه

آره بابا الان بارداری و هزار فکر میاد سراغت که طبیعیه ولی محلشون نزار فقط به سلامت خودت و نی نیت فکر کن و به تکوناش هم توجه کن😘😘😘

ببخشید شما چرا سلفری انجام دادید؟؟الان تو تاپیک هاتون دیدم

توی تاپیکای قبلم هست توی غربالگری اولی بتام یکم بالا بود دکتر گفت واسه اطمینان بده

آره بابا الان بارداری و هزار فکر میاد سراغت که طبیعیه ولی محلشون نزار فقط به سلامت خودت و نی نیت فکر ...

هنوز که خیلی تکون نمیخوره ناراحت اونم هستم فقط گاهی یه حرکات ریزی حس میکنم خیییلی کم 😅

من شکمم بزرگ شده هیکلم بزرگ شده ولی شکمم سفت نیست هفته 28 هستم شل شکمم 😥 قبلا شکم داشتم البته 

اره از منم خیلی سفت نیست شله

2706