2733
2734
عنوان

اسمشو نببببببرررررر🤐

149 بازدید | 6 پست

درود به تمامی ایرانیان سراسر گیتی

موضوع:دامن زدن

نویسنده:علی احمدی یزدی،پزشک عمومی

مدتی است بحث شیوع ویروسی( اسمشو نبر ) درجهان شایع شده است که من اسمشو ویروس x میگذارم، ظاهرا این ویروس x وارد ایران عزیز ما نیز شده است، من ازتمامی هموطنانم خواهش میکنم لطفا این ویروس را از ذهن خودشون خارج کنند، محاله بیماری به جسم راه پیدا کنه قبل از اینکه اول وارد ذهن بشود، لطفا استدعا دارم ازپخش اخبار مربوط به ویروسx کاملا و جدا پرهیز فرمایید چون صحبت درمورد هرچیزی موجب( دامن زدن) و پخش بیشتر آن موضوع خواهد شد، چندی قبل من مراجعه کننده ای داشتم خانم حدودا 30 ساله کاملا سالم ولی مرتب به مطب من مراجعه میکرد و درمورد سرطان سوال میکرد، مرتب کتابهایی درمورد پیشگیری از سرطان مطالعه میکرد، مرتب ورزشهایی رو برای پیشگیری از سرطان انجام میداد، متاسفانه ایشون درعین سلامت جسمی کامل مبتلا به سرطان شدند و طی 6 ماه به دیدار خدا شتافتند، لطفا از این قضیه درس بگیریم، لطفا ویروس x را از ذهن خود خارج کنید، اخبار مربوط به این ویروس راپخش نکنید،

لطفا حتی اسم این ویروس را نیاورید،

لطفا با تغذیه سالم و ورزش و پیشگیریهای ساده به زندگی خود بپردازید اجازه بدهید ما پزشکان کار خود را درجهت سلاااااامت هموطنانمون انجام دهیم.

لطفا شااااااااد باشید، انرژی مثبت باشین، خبرهای خوب راپخش کنید، اینروزها آب و هوا عااااااااااااالیه، بارندگیها عااااااااااااالیه، میوه های امسال به خاطر بارندگیها خیلی خوشمزه هستند، مرتب شکرگزاری کنید، مامردم ایران براحتی میتونیم از این مرحله به سلاااااامت عبور کنیم، شاااااااادی، سلاااااامت، ثروت، برکت آرزوهایم هستند برای تمامی هموطنانم.

هستی و آفرینش انعکاس و بازتاب افکار مامیباشد،لطفا همیشه خبرهای خوب و مثبت راپخش کنید تا به خودتون برگرده که دنیا گرده گرده،

لطفا این پیام راپخش کنید تا آرامش و آسایش را برای تمام ایرانیان ارمغان آورید،

به امید روزی که لحظات هممون پر از (( پندار نیک و گفتار نیک و کردار نیک)) گردد، بدرود

دلم میخواد چند روزی سایت مثل روزیهیی که اقای سلیمانی شهید شدن بسته بشه تا کسی درباره اش تاپیک نزنن

استرس. ترس دلهره تو دل اکثر خانوما انداختن

اخبار هست دلمون بخواد میریم میبینیم

واقعا نی نی یار ها کجان؟

یکی تگ کنه

چرا میگن حذف میکنیم رو حرفشون نیستن

دوستان گلم زندگی تون سرشار از امید و توکل .امید وتوکل مون به لطف و رحمت خداوند متعال باشه . در طی مسیر صبرو شکیبایی داشته باشیم. اغاز هر روز لحظه ها و ثانیه های زندگی مون درود برمحمد وال محمد باشه. ذکر صلوات رو در هیچ شرایطی فراموش نکنیم . اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دلم میخواد چند روزی سایت مثل روزیهیی که اقای سلیمانی شهید شدن بسته بشه تا کسی درباره اش تاپیک نزنن ...

همين فضاي مجازي باعث استرس و ترس ميشه و ترس هم اولين ضعف سيستم ايمني بدن هست و باعث شيوع بيشتر بيماري ميشه واقعا ديگه خسته شدم ازين همه خبر..!!

شما درگيرش باش

ترجیح میدم اطلاعات درست داشته باشم و درست عمل کنم تا همچین حرفهای بی پایه ای. اگه اسمشو نبریم نمیگریم چیه دیگه؟ هر کی هر مزخرفی بگه نشر میکنین اون وقت نگران شایعاتین. این که به دیگران تلقین کنین بی توجه باشن خودش خیانته

ترجیح میدم اطلاعات درست داشته باشم و درست عمل کنم تا همچین حرفهای بی پایه ای. اگه اسمشو نبریم نمیگری ...

اطلاعاتت درست باشه با اينكه كلا فكرو ذكرت و زندگيت بيماري باشه و با ترس زندگي كني دو مقوله كاملا متفاوته من پيشنهاد ميكنم يبار ديگه متنو بخون...!