2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کورنا‌ نمیدونم‌ ولی کرونا‌ شاید

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

فکر کنید روزی چند تا اتوبوس و هواپیما میاد به شهرتون

علاوه بر اون اینا اعلام درست نمیکنن الان ما نمیدونیم قزوین چند نفر مبتلان ولی مدارس و دانشگاه ها رو تعطیل کردن

شما سعی کنید بیرون نرید و نکات بهداشتی رو رعایت کنید و خودتون رو به خدا بسپارید

عزیزه من خیلی عگاز فوتی هارو اعلام میکنن مشکل حاد تنفسی ، از هر ۱۰تا مرگ و میر یکیش کورنا مینویسن که آمار نره بالا 

همه جا هم فعلأ داره پخش میشه ، خورد خورد اعلام میکنن که مردم هول نشن مثلأ

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤
2738
کورنا‌ نمیدونم‌ ولی کرونا‌ شاید

کلمش فیتلرر شده نمیزاره پست ثبت بشه موقع ارسال

مثه همینی که منم نوشتم نذاشت ارسال بشه ف ی ل  ت ر 

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤
کلمش فیتلرر شده نمیزاره پست ثبت بشه موقع ارسال مثه همینی که منم نوشتم نذاشت ارسال بشه ف ی ل  ت ...

مال من نیست که‌ 

کرونا‌ همین‌ ثبت‌ میشه

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
مال من نیست که‌  کرونا‌ همین‌ ثبت‌ میشه

خوشبحالت واقعأ مال ما ها نمیشه ، ف ی#  ل ت ر هم نمیزاره ثبت کنیم 

تو ژن برتری لعنتی😀😀

خوشبحالت واقعأ مال ما ها نمیشه ، ف ی#  ل ت ر هم نمیزاره ثبت کنیم  تو ژن برتری لعنتی😀😀

😅😅😅😅

تو چطوری نوشتی این واژه رو واسه من نوشت جزو کلمات ممنوعه هست

😅😅😅اینجوری

کرونا😉😉😉

2706