2733
2734
عنوان

ایجادرابطه بعدازدرمان زگیل تناسلی

| مشاهده متن کامل بحث + 1114 بازدید | 116 پست
    نارو خوردیم

عیب نداره مجلس زنونس اینم جا خواهرتون 🤪🤪😂👌

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
بزرگوار منظور من اون دسته از دوستانی هست که مشکل من راداشتن بعد از درمان چه مدت....شما که دراین زمین ...

کسی اینجا مشکل شمارو نداره.اگرم داشته باشن نمیان واسه شما توضیح بدن که رابطه دارن یا نه😏😏😏برو از هم جنسای خودت جاهای دیگه بپرس عجب ها😐😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی اینجا مشکل شمارو نداره.اگرم داشته باشن نمیان واسه شما توضیح بدن که رابطه دارن یا نه😏😏😏برو از ...

ببخشید که من اومدم مجازی ازشانص من همه شما زن هستید انگار من فقط مرد هستم روز خوش

ماشالله ادب از در و دیوار تاپیکت میباره!!!!!!!😐😐😐😐😐😐😐😐😐

قشنگ مشخصه کیا و در چه سطحی دارن کامنت میزارن

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2728
ببخشید که من اومدم مجازی ازشانص من همه شما زن هستید انگار من فقط مرد هستم روز خوش

ترا نمیدونم زنی یا مرد

ولی مطمئنم نصف اینا تو تاپیکت مرد هرزه و کثیف هستن

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

بله اینجا جای زنهاس نه اینکه هرکی الت تناسلیسو برداره اینجا مشاوره بگیره هر چیزی جایی داره از دکترت بپرس اینجا اینحرفها همین جوابهارو داره  فقط ۱۸ ساعته عضو شدی این سوالو میپرسی ؟ 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
بله اینجا جای زنهاس نه اینکه هرکی الت تناسلیسو برداره اینجا مشاوره بگیره هر چیزی جایی داره از دکترت ...

اوه اوه اسی که تکلیفش معلوم شد مرتیکه علاف و بیکاره 

اونایی که با تاپیکش نطق کردن و ادبشونو نشون دادن چی هستن خداییش!!!!😑😑😑😑😑

دوستان فکر بعضی از شما کلا منحرفه جواب سوال من راندادید دارین می گردین من زن هستم یامرد مرد هستم راب ...

واقعا جواب خیلی از سوالا رو تو گوگل پیدا میکنین‌ 

ن شما خیلی از کاربرا منظورمه. اینجا تاپیک میزنن ب جواب نمیرسن ک هیییییچ، استرسم میگیرن آخرم عزیزان بیماریشو سرطان تشخیص میدن. 😅😅😅

ما ک متخصص نیستیم ولی برات از گوگل میپرسم داداش

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍
2738
ترا نمیدونم زنی یا مرد ولی مطمئنم نصف اینا تو تاپیکت مرد هرزه و کثیف هستن

نه عزیزم ما زن هستیم و لی دکتر مخصوص اون ناحیه نیستیم  

این جنبه ای ک شما داری واسه ی دختر 8 سالس ن ی خانوم 38 ساله    

افرین عزیزم تااومدم جوابشو بدم تو از خجالتش درومدی واقعا اگه جلوی مردهای بی ادبو نگیریم فک میکنن هرسوالیو میتونن بکنن خب مردک برو ازدکتربپرس بماچه 

افرین عزیزم تااومدم جوابشو بدم تو از خجالتش درومدی واقعا اگه حلوی نردهای بی ادبو نگیریم فک میکنن هرس ...

عین اینه ک من تو یه  سایت ک 99 درصدشون مرد هسن این سوالو مطرح کنم مطمعنا نباید انتظار جواب و درمان داشته باشم  

عین اینه ک من تو یه  سایت ک 99 درصدشون مرد هسن این سوالو مطرح کنم مطمعنا نباید انتظار جواب و در ...

واقعا درسته اونا چی میگن اونوقت؟ 

این جنبه ای ک شما داری واسه ی دختر 8 سالس ن ی خانوم 38 ساله    

ببخشید 

ما خانمای ۳۸ سالمون اول ادب دارن بعد جنبه

یه یارو مریضی اومده اینجا تاپیک اینطوری زده بعد کامنتا چیه براش میزارید!!!!!!

بیخیال 

راحت باشد اینم مثل داداشتون ، نه ببخشید با داداش که از این حرفا نمیزنن پس اینم  مثل شوهراتون !!!!!!!!😉

ببخشید  ما خانمای ۳۸ سالمون اول ادب دارن بعد جنبه یه یارو مریضی اومده اینجا تاپیک اینطوری زده ...

ادبو اونی داره ک تک تک ریپلای نمیکنه و قضاوت الکی نمیکنه الانم جوابت دندان شکن بود کمرم خم شد دارم میرم کفن بخرم بپوشم برم بخابم تو قبر  ما ب شوخیو خنده گرفتیم ولی شما مثل اینکه دوست داری جواب اقا رو مودبانه بدیم پس ی درخواست دوستی براش بفرسو تا شب در مورد مشکلشون به به چه چه کنین تو پی وی دوتایی

درضمن ن شوهر دارم ن داداش ن دوس پسر قابل توجهت  

2706