2737
2739
عنوان

من پیشگویی میکنم قدرت ماورایی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2821 بازدید | 133 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دیگه خواباتو به کسی نگو و روحتو مراقبه کن

عزیزم دوست دارم بتونم کمک کنم 

من خواب دیدم پای شوهرم زخم شده زانوش 

شبش اومد گفت با موتور خورده زمین همون ناحیه دقیق زخم شده بود 

بند دلم پاره شد بخدا 

دلم میخاد وقتی این چیزا رو میبینم بتونم کمک کنم اینجا همه سوال پرسیدن بعدم دیدن جواب نمیدم رفتن من خودم کمک خاسته بودم

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗
مرشی عزیزم ببخش اذیت شدی برات صلوات میفرستم فقط اینم بگو بنظرت خودم طبیعی میشم یا باید برم آی وی اف ...

احتمال زیاد طبیعی ولی شرایط بارداری ات خیلی سخته باید خیلی مراقبت کنی قاشق از زمین برنداری که به سلامت برسه

2728
عزیزم دوست دارم بتونم کمک کنم  من خواب دیدم پای شوهرم زخم شده زانوش  شبش اومد گفت با موت ...

اخه تو پیشگو نیستی میتونی نیت کنی و بخوابی خیلی خوبه هر چند ممکنه اذیت شی خودت

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
چیکار کنم اینجوریه

میشه به من بگید کی حامله میشم؟؟ 

و اینکهار شوهرم پیشرفتی میکنه ک درآمدش بیشتر بشه؟ 

2738
وقتی خواب میبینم کاملا متوجه هستم ک تواب مبینم میتونم بیدار شم اگر  بخوام

بنظر شما من پولدار میشم آیا؟🤔

من.. دختر روزااااای تنهایی.. باهر عذابِ تازه جنگیدم از،غصه ی فردا نگو با من🤫 روزای بدتر از اینم دیدم 🤕تا مرز وحشت😨 تا جنون رفتم🧟‍♀️ از ترس دیوونه شدن کم نیس😥😔...من ضربه خوردم تا قوی تر شم💪 فردای من میتونه زیبا شه 🌹هر اتفاقی که برام افتاد،شاید🤔 دلیل محکمی داره☺️ وقتی ورق برگرده میبینی‌، این زندگی به من بدهکاره🤐🤨...این زندگی به من بدهکاره😏 ......(بخش تو اومدی ومن به غیر از تورو حذف کردم چون  قرار نیس کسی بیاد زندگی من ژانر عاشقانه نداره بلکه سرتاسر  ژانر وحشته ورود باردارا وبچه محصلا ممنوع👻⛔❌
پس بگو بدبخت شدیم دیگه گریم گرفت مرسی عزیزم اگه تونستی دعامون کن کم کم ۲۰۰ میلیون ضرر میکنیم اگه ...

معذرت میخوام ناراحتت کردم.ولی جلوی همه اینها رو با نذر کردن نمک بگیر.ببر چند تا کیسه بده به مسجد بدن به نمازگزاران.معجزه میکنه

اخه تو پیشگو نیستی میتونی نیت کنی و بخوابی خیلی خوبه هر چند ممکنه اذیت شی خودت

آره بارها شده برای کسی نیت کردم اجنه تو خواب کتکم زدم 

درحدی ک بیدار شدم دست و اینام زخم بود

احتمال زیاد طبیعی ولی شرایط بارداری ات خیلی سخته باید خیلی مراقبت کنی قاشق از زمین برنداری که به سلا ...

ممنون عزیزم اخه دقیقا عید خارج رحم باردار شدم و مجبور به لاپاراسکوپی شدم خدا کنه بسلامتی و دل خوش باردار بشم چون اگه بچه دار نشم زندگیم بهم میریزه خانواده شوهرم و شوهرم بدون بچه اصلا قبولت ندارن

2706