2733
2734
عنوان

مهاجرت

121 بازدید | 9 پست

دوستان من یه چیزی شنیدم ولی هرچقد سرچ میکنم به جواب نمیرسم، ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده.

تو کانادا یه جاهایی هست که زبان فرانسه بهت یاد میدن و بعدا باید براشون کار مترجمی انجام داد؟

من ازخارج خبر ندارم🙂

✔❣به صلواتت برای حل مشکلمون خیلی نیاز دارم🌺۹/۹/۹۹ان شاءالله حاجت رواشدم وکارمون درست میشه برمیگردیم🤗امام رضا امام غریب الغربا تو رو به خواهرت حضرت معصومه واسطه من روسیاه شو😢دلم پرمیکشه برای حرمت برای پنجره فولادت 😭خدایا به معجزه ات نیاز دارم خدایا درهای رحمتت رو باز کن بروم خدایا تو روبه جدم قسم یه نگاهی کن😞😢...

حالا چرا فرانسوی 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونم احتمالا چون ۲۰ درصد کانادا فرانسوی زبانن

فرانسوی توی کبک و مونترال خیلی استفاده میشه تو کانادا نه تو والا ونکوور یا تورنتو 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
فرانسوی توی کبک و مونترال خیلی استفاده میشه تو کانادا نه تو والا ونکوور یا تورنتو 

فعلا نمیدونم کدوم دانشگاه درخواستمونو قبول کنه، برا همین کلی گفتم کانادا. احتمال زیاد تورنتو باشه

2738
میشه دقیق تر بگین؟ بعدش ازت چیزی نمیخوان؟

قانون جدیده. کلا کسانی که ساکن استان کبک هستند حالا با هر ویزایی، با شرکت تو‌ کلاسهایی که دولت میذاره پول میگیرن.‌یجور تشویق هستش. مبلغش زیاد نیست، ولی از دوستانم دیدم که شرکت کردند