2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برا بچه ام البته به دنیا نیومده هنوز، بورس گرفتم، از وقتی گرفتم ۲۰ درصد رفته روش، خیلی بورس بهتر از حساب باز کردنه البته به شرط اینکه هی اخبارودنبال کنی و تحلیلت خوب باشه، الان لباسایی که برا دختذم گرفتم همه از سود پول خودش بوده اصلا به اصل پول دست نزدم هنوز

2728
من برا بچه ام البته به دنیا نیومده هنوز، بورس گرفتم، از وقتی گرفتم ۲۰ درصد رفته روش، خیلی بورس بهتر ...

چه خوب چه جوری راستش من از بورس زیاد سر در نمیارم میشه یکم توضیح بدی چه طوریه چ حور باید براش بورس بخرم

من همونیم که هیچکس نمیتونه عوضش کنه  
چه خوب چه جوری راستش من از بورس زیاد سر در نمیارم میشه یکم توضیح بدی چه طوریه چ حور باید براش بورس ب ...

اول باید کد بورسی بگیری، یک مدرک تحصیلی باید داشته باشی و با اون کد بورسی میگیری، تو یوتیوب فیلم آموزشی بورس هست اونارو حتما نگاه کن خیلی کمکت میکنه، بعد هر روز از ۸:۳۰ صبح تا ۱۲ سایت باز میشه و تو هر روز تو این بازه زمانی باید خرید و فروش کنی، قبلش اخبارو چک کن مثلا الان طبق اخبار لیزینگ ای ها خیلی صعود میکنن منم ایزینگی گرفتم عالی بود، یا اگه بخوای سهام بانک بگیری باید ببینی تو لیست بلوکی ها نباشه، نیاز به مطالعه داریولی سودش واقعا خوبه، دوست من با سود سهامش اجاره خونشومیده 

اول باید کد بورسی بگیری، یک مدرک تحصیلی باید داشته باشی و با اون کد بورسی میگیری، تو یوتیوب فیلم آمو ...

عزیزم من یه سوالی دارم... اگه میدونی میشه راهنمایی کنی؟ من سهام عدالت دارم ولی تا الان سودی دریافت نکردم و تازه امروز درخواد کد شبا دادم الان واریزی من تا امسال پرداخت میشه و این که سالای پیش هم پرداخت میکنن؟

مرسی که لایک نمیکنی دوستم❤️
2706