2726
عنوان

اسکرین چت شوهرم و یه زن

| مشاهده متن کامل بحث + 17573 بازدید | 270 پست
مگه اون خانومه نگفته بچه داغون شد؟ چرا فکر میکنی شمارو داره میگه؟

ببین من دیشب دعوا کردم حالم خوب نبود درستم شوهرم حرف نمی زد. پیام دادم به این زنه الکی گفتم شوهرم نیومده خونه نگرانشم ماشینو اومد بهتون تحویل بده. بعد به شوهرم این پیامو داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببین من دیشب دعوا کردم حالم خوب نبود درستم شوهرم حرف نمی زد. پیام دادم به این زنه الکی گفتم شوهرم نی ...

خوب پس فکر نمیکنم جای نگرانی باشه ولی حواست باشه زنه رو هم بلاک کنی بهتره از تو گوشی شوهرت

میدونی عشقم اشتباه زنا این هست که عوض اینکه با شوهرشون جنگ کنن با طرف که زن هست دعوا دارن آخرشم میگن ...

اشتباه شما هم اینه که متوجه نیستی 

اول اینکه  اکثر زنهای ایرانی اون قدرت  و استقلال رو در زندگی مشترک ندارند که با همسرشون مقابله کنند

دوم اینکه مردها در  مراحل اولیه رابطه هاشون اکثرا متوجه نیستند دارند به منجلاب فرو میرند فکر میکنند سوپرمن هستند در حالیکه اون زنی که در طرف مقابل هست دقیقا با نقشه میاد جلو و میدونه داره چکار میکنه 

سوم اینکه شما هنوز زنها رو نشناختی خودشون همدیگرو خیلی بهتر میشناسند اتفاقا باید زد تو برجک اون زن هرزه تا بفهمه خر خودشه 

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
من ۳۰ شوهرم ۳۴

اسکرین مجدد بزار من ندیدم

پسر فامیلیمون رفته رو زنش یه زن سن بالا گرفته خودش متولد ۶۴ ایناست زنه ۴۵_۴۷این حدودا سن داره گرفته 

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
به خدا شوهرم همش دوست داره به یکی کمک کنه. مثلا خیلی با مرامه

بگو بخودم کمک کن به خانواده هامون کمک کن

شوهرت اگر رابطه اش با خانواده اش کمه زیاد کنه ارضای روحی شه

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
به خدا شوهرم همش دوست داره به یکی کمک کنه. مثلا خیلی با مرامه

از همین حس سوپرمن بودنش بترس کار دستتون میده 

یبار جلو یکی از همون دخترای کبریت فروش آبروشو ببر تحقیر بشه تا بفهمه دیگه نباید دور این کارا بگرده

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
2706