2737
2734
عنوان

خانمایی که ظهرا تنهایین بیاین

345 بازدید | 46 پست

خانمایی که ظهرا تنهایین ناهار درست میکنید؟

من یکی درمیون درست میکنم حوصلم نمیاد برا خودم هی غذا درست کنم

غذاهای شبم طوری نیس که بذارم برای ظهرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من که مجرد هستم و هرروز برای خودم غذا درست میکنم.به خودت اهمیت بده.خب یکی در میون درست میکنی،غذا چی میخوری؟بعدشم شام که درست میکنی بیشتر درست کن که برای ناهارت هم بمونه

2738
من از ۸ صبح تا ۶ غروب تنهای تنهام نه اصلا حوصلم نمیگیره درست کنم عزیزم مگه اینکه سفارش بدم یا از شب ...

منم از ۷ صب تا۵تنهام.. غریبم هستیم..‌ن همسایه رفتوامد داریم ن قومی خویشی.. عادت کردم ب تنهایی

خدایا ببخش آن گناهانم را ک دعایم را حبس کرده
منم از ۷ صب تا۵تنهام.. غریبم هستیم..‌ن همسایه رفتوامد داریم ن قومی خویشی.. عادت کردم ب تنهایی

من یه عالمه فامیل دارم اینجا فقط مامان خودم نیس.ولی خونمون ازشون دوره بابت این نمیان یا شایدم دوس ندارن بیان نمیدونم ولی خب خیلی تنهام البته اگه خونه دور نمیگرفتم تو زندگیم دخالت میکردن تنها بودن خیلی بهتره از سرو کله زدن با اوناس

منم غریبم

چرا با همسایه هاتون رفت و آمد نمیکنین؟ 

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
2706