2726
میشه بی زحمت یکی دو مدل پیشنهادی بفرستی من موندم چی بگیرم چادر سر میکنم ولی میخوام یه چیز شیک باشه&n ...

عزیزم اگه مدل پوشیده میخوای حجاب استایل رو تو اینستاگرام جستجو کن مدلاشو ببین.من ازونجا گرفتم برا عیدم.جنس و دوختشم خوب بود.من راضی بودم

من هیچوقت برای عید چیزی نمیگیرم هر وقت لازم داشته باشم و نداشته باشم میرم میگیرم لزومی نداره آدم بر ...

کار درستی میکنی👍👍

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همچین میگن دید و بازدید عید که انگار ملکه های انگلیس و اشراف زاده ها سالی یک بار موقع عید جمع میشن ...

🤣🤣

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2728
این برمیگرده به همون فقر فرهنگی ک به جای اینکه دنبال چیزای مهم تر باشیم چسبیدیم به مسائل خاله زنکی

عاشق تمام پستات شدم👌👌👌👌

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
کالری شماری و یکم ورزش 😁

تو چند وقت با کالری شماری کم کردی?چند کالری خوردی?چقدر ورزش کردی خواهشن بگو منم میخوام کم کنم ولی متاسفانه تا حالا نتونستم 

گر دستم رسد بر چرخ گردون.                                      از اوپرسم این چون است و آن چون.                          یکی را میدهی صد نازو نعمت.                                 یکی را نان جو الوده در خون💔
تو چند وقت با کالری شماری کم کردی?چند کالری خوردی?چقدر ورزش کردی خواهشن بگو منم میخوام کم کنم ولی مت ...

وزنت چنده؟ ورزش اکثرا یه ساعت پیاده روی داشتم تو خونه😣😣😣😣😣 

از بازار هم برنامه 30روزه کاهش وزن دانلود کردم با اون هم ورزش میکنم 

و من یبار تو سه ماه اینا از 80اومدم رو70بعد ول کردم الان دوباره از 70شدم 63/600

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
تو چند وقت با کالری شماری کم کردی?چند کالری خوردی?چقدر ورزش کردی خواهشن بگو منم میخوام کم کنم ولی مت ...

عزیزم شما باید با محاسبه قد و وزنتون پیداکنید چقدر کالری مصرف کنید

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2706