2733
2734
عنوان

خوش بحال پسرا☹🍭

307 بازدید | 30 پست

با زرافه رفتیم لباس بخره ۲۰۰تومن داد شلوار۸۰تومن پیراهن ۳۰۰کت تموم

حالا منم تا الان۷۰۰پول دادم ولی هنو کلی چیز باید بگیرم تف😐😐🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زرافه کیه ؟😐

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 
زرافه؟؟؟🤔😯

داداشم☹🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2738
٦ ميليونم بانك دارى😎

طلا خریدم دعا کن گرون شه🤣🍭

زرافه کیه ؟😐

داداشم☹🍭

دیروز فقط رفتم یه شلوار یه شال، یه پیرهن برا زیر مانتو، و یک متر پارچه و یه دست لباس برا بچم خریدم شد یک میلیون.اس ام ای کارت کشید تا برا شوهرم میره شب که اومدم خونه از شوهرم پرسیدم چقدر خرید کردم گفت یک میلیون مغزم سوت کشید. تازه هنوز کیف و کفش و شال برا یه مانتو دیگه نخریدم

داداشم☹🍭

محبت موج میزنه 😂

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 

گززااااااااارررررررررش بزن صلواتم میفرستم برااااااااااات

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3756002/شما-بگید-با-این-ادم-مسخره-چیکار-کنم-خنگعکس?postId=119727689

نزدیکه آخره ساله هر کی فکر میکنه کاری کردییا حرفی زده که منو ناراحت کرده بیاد بگه غلط کردم /:
نه بابا تو ولخرجی دیگه..حتما چیزای گرون میخری

ن بابا گرون نخریدم ولی خب لامصب خیلی چیز میخوام ☹😓😂

2706