2733
2734
عنوان

کسی بلده تعبیرخواب بگه...

66 بازدید | 15 پست

تعبیر آب دادن به نوزاد چیه؟

دیدم یه نوزاد ۲ماهه دختر بغلمه خیلی تشنشه بهش آب میدم...

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

اینم بگم دیشبم میدیدم توخونمون مهمونیه واسه اسم گذاری بچه

منم میگفتم که اسمشو سلین بزارین😐

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه میخوای؟؟؟

این تیکر هم تموم شد من به اونی که ارزو شو داشتم رسیدم منم مامان شدم دقیقا ماه آخر قرارم با خدا زمانی که فکرش رو هم نمیکردم متن زیر ماله تیکر قبلی هست میزارم بمونه تا همیشه یادم بمونه ....انشالله تا آخر این تیکر منم مامان میشم..خدایا ازت خواستم تا شب قدر سال دیگه حاجتم و بدی و با نوزاد کوچولوم یا نوزاد تو شکمم بیام تو مراسم احیا بشینم دست به دعا بردارم برای سلامتیش خدایا بد قولی نکنیا من منتظرشم دیگه داره کم کم طاقتم طاق میشه...مگه خودت نگفتیاز هرکسی به اتدازه تواناییش امتحانش میکنی ؟ ینی فکر میکنی بیشتر از این توان دارم نه خدا من خیلی ضعیفم... هرکی امضام و خوند واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنه...
2731
بچه میخوای؟؟؟

میخاستم ولی فعلا نه

اینم بگم دیشبم میدیدم توخونمون مهمونیه واسه اسم گذاری بچه منم میگفتم که اسمشو سلین بزارین😐

منم چند شب پیش خواب بدی دیدم 

تو تاپیکم نوشتم

فوری تعبیر شد 😐

فقط اینکه خوب شد قبلش دعا مردم 

وگرنه میتونست خیلی بد تر باشه

تعبیرش هرچی که هس دعا کن و بگو اتفاق بدی نیفته

البته اینجور جشنا معمولا اتفاقای خوبی ان

2738

ماها اصولا میگیم بچه توخواب یه خبره حالا مونده خبرش خوب باشه یا بد

خداکنه خوب باشه...چون همراه با آب هست 

منم دیشب خواب دیدم یه نوراد دختر دارم بهش شیر میدم تعبیرش چیه؟

من قبل اینکه پسرموبارداربشم همش خوابای اینطوری میدیدم با پسر نوزاد

یه چندماه بعدش پسرموباردارشدم

2706