2726
عنوان

خوراك دال عدس كى بلده

65 بازدید | 5 پست

خيلى دوست دارم درست كنم ولى خوب بلد نيستم 

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من بلدم با برنج بخورش حتما و تهدیگ سیب زمینی 😍

خب چجورى درستش ميكنى

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2728
دال عدس و میشوری میزاری روگاز بپزه بعد یه ظرف جداگانه پیاز و سرخ کن آخرش سیر رنده شده اضافه کن بعد ر ...

ممنون عزيزم

خب چجورى درستش ميكنى

عدس رو(عدس قرمز) میخیسونی 

توی یه قابلمه اب جوش میریزی و داخلش عدس و سیب زمینی میندازی(سیب زمینی رو ریز خورد نکن پوستشم بگیر) وقتی پختن زیرشو خاموش کن(اب توی این قابلمه رو اصلا نریز دور )

توی یه ماهیتابه پیاز رو سرخ کن سیب زمینی های توی قابلمه رو در بیار و توی پیاز های در حال پخت له کن بهش رب بزن نمک و زردچوبه و فلفل سیاه هم بزن

وقتی که روغنش رنگ نارنجی گرفت و بوی خامی رب رفت  محتویات ماهیتابه رو بریز توی قابلمه ای که داخلش اب و عدس بود  بهمش بزن خوب و وسطای پخت هم یه کوچولو کاری بزن