2726
عنوان

دلم گرفت از این کارش

418 بازدید | 19 پست

تولدم یه هفته دیگست و همیشه به بهانه های مختلف روز یا شب قبل تولدم با شوهرم دعوامون میشد یا یه داستانی پیش میومد ک هیچ جشن و کادوی در کار نبود.... منم همیشه دلم ازین کارش میگرفت... چون واقعا روز تولدم برام مهمه و همیشه باید چشمام گریان میبودن به خاطر بحثا مون.... امسال شوهرم تصمیم گرفته بوده ک برام تولد بگیره حیا هدیه هم گرفته و با 20 30 نفر هماهنگ کرده.... و میخواست سوپرایزت کنه... به یکی از دوستامم سپرده بوده ک بهم زنگ بزنه و بر ای اون شب دعوتم کنه خونشون که من بیخیال باشم و اونجا منو سوپرایز کنن....حالا امروز 1بح بهم زنگ زده و بعد کلی مقدمه چینی که آیا الان بریم خونه دوستمون با این وضعیت کرونا یا نریم.. چون بچه کوچیک داریم نگرانه. ...  آخرش بهم گفت این جشن در واقع تولد تو بوده.... منم کلی دپ شدم چون ک واقعا دوست داشتم ک اینکارو برام بکنه....بعد از من نظر میخواست ک ب ات بگیرم تولدتون یا نه... و اینکه با 30 نفر تولدتو بگیرم یا با یه جمع کوچیک 4 5 نفره... منم ک دیدم خودش مخالف جمع هست بخاطر انتقال بیماری گفتم نه نمیخواد با تعداد بگیری.... بعد گفت پس با فلانی و فلانی بگیریم گفتم راستش من با تعداد کم هم مخالفم.... به او نگفتم چرا  اما اگه تعداد کم باشه همه کارارو خودم باید بکنم پذیرایی  و بیا و ببر.... اما با تعداد بالا حداقل چند تا کادو میگیرم انرژی میگیرم... بعد اون چند 4 نفره هم ک معرفی کرده بود همشون از زیر کادو در میرن و همیشه چیزای خیلی ضایع برام آوردن در حالیکه من همیشه بهترینا و براشون بردم.... این راستش یکم لجمو در میاره ک برای 4 نفر ک از زیر کادوت در میرن بری تهیه ببینی و کار کنی.... خلاصه من با نگرفتن این جشن شاید کمی ناراحت شدم اما بیشتر ازین ناراحت شدم ک قبل سوپرایز همه چیو بهم گفت و بهم گفت خودت بگو چیکار کنم.... الانم اسم روشه که او میخواسته برام  تولد بگیره و من کنسل کردم. من میگم کاش حداقل از خودم نمیپرسید بگو چکار کنم خودش یه تصمیمی میگرفت... چون من حدودا از طریق خواهرم از سوپرایزش و هدیه اش و.... با خبر بودم و میدونستم بر نامش چیه

ترو خدا نیاید بگید چقد سطح پایینی ک کادو برات مهمه....  وقتی بدونه قراره اتفاقی بیفته و یهو همه چی رو بذارن به عهده خودت اونم واسه چیزی ک در واقع بقیه باید انجامش بدن آدم احساس بدی بهش دست میده اونم برای منی ک تولدم برام مهم بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بابای منم موقع تولدا یاروز مادرو...الکی بهونه میگیره وذودعواراه میندازه

شب تولدم قیامت کرد

البته روززن یه شیرینی ویه جشن کوچیک گرف.ک تعجب کردم

کاری ک خودت میدونی درسته رو انجام بده...تواین دنیاهمه پشتتو خالی میکنن پس براخودت زندگی کن  

خوب اگه دوست داری به هم نزن و بگیر 

تولدت هم پیشاپیش مبارک

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

تقصیر کرونا لعنتی دیگه برنامه هامونو بهم ریخت 

حالم ازش بهم میخوره منم کلی برنامه ریزی کرده بودم واسه دخترم تولد بگیرم دیروزهمه رو کنسل کردم😭😭😭😭😭😭😭😭😭

چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!

بابا حالا جمع 30نفری چی میشه مگه...ما هفته بعد ی عروسی 500نفری دعوتیم و میریم نمیشه ک هیچجا نرف برا کرونا

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
خوب اگه دوست داری به هم نزن و بگیر  تولدت هم پیشاپیش مبارک

مرسی عزیزم اخه بخاطر کروناو داشتن بچه کوچیک و اینکه شاید مهمونا حدود 30 نقر از قشر های مختلف باشن شوهرم استرس داره من منم نمیتونم اصرار کنم

جسارت نباشه اما حالا چرا سورپرایز حتما،نشد ک نشد

سه تایی برید رستوران یا کافی شاپی جایی کیک و تولد م بگیر کادوتم بگیر ازش

مبارک باشه

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2706