2726

دوتا دسته گل واس عقد و عروسیه بقیش و ب مرور خریده همسرم خیلی هم روشون تعصب داره ناراحت میشه اگ بندازم بیرون میگه گلای دسته گلو دربیار نگه دار چیکار کنم گلدونمم دیگه جانداره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم خوشم نمیادگل همون اولش قشنگه خشکش به جه دردمیخوره از جلوچشم برش دار بعدیه مدت یادش رفت بنداز بره

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

گلها رو شاخه ای در بیار. یکم ساقه ش رو کوتاه کن و تو یه باکس نگهشون دار.

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼

عزیزم من یه عکس دیدم خیلی خوشم اومد گلای خشک رو روی اسفنج بلند فرو کرده بود و داخل یه باکس شیشه ای گذاشته بود نمیدونم فهمیدی منظورمو یانه

صبر کن ببینم عکسشو پیدا میکنم.

من برای او که خواست اما نتوانست دعا میکنم ...

من ۳ تا گلدون گل طبیعی دارم.ی گلدون شیشه ای خریدم از اینا که بیضی شکله برا ماهی قرمز هم استفاده میشه چیدم داخلش.ی سبد حصیری که توش رز قرمز ها رو قشنگ چیدم.ی گلدون مسی که دسته گل گذاشتم توش

دخترم من و بابا منتظریم بیای خونمون گرم تر بشه
2706