2737
2734
عنوان

چرا من از نگاه اقایون متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1061 بازدید | 140 پست
ولی من همیشه نگاهم پایینه مشکلیم پیش نیومده برام خداروشکر امنیتم بالا رفته نمیگم از دور سرمو بالا می ...

هر آدمی یه طرز فکر داره 

من خیلی به این رفتار حساسم

زندگی بافتن یک قالیست* نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی*نقشه را اوست که تعیین کرده*تو در این بین فقط میبافی*نقشه را خوب ببین*نکند اخر کار*قالی زندگیت را نخرند!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اشتباهه غلطه اصلا توجیه ندارن .دارن اشتباه میکنن اشتباه محض . همونطوری که خانوم هاییی که ببخشید ...

👍👍👍

خب اشتباهه غلطه اصلا توجیه ندارن .دارن اشتباه میکنن اشتباه محض . همونطوری که خانوم هاییی که ببخشید ...

دقیقا مشکل من همینه که چرا همه رو مثل هم میبینن و انقدر به خودشون اجازه میدن وقیح باشن

زندگی بافتن یک قالیست* نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی*نقشه را اوست که تعیین کرده*تو در این بین فقط میبافی*نقشه را خوب ببین*نکند اخر کار*قالی زندگیت را نخرند!
2728
فرهنگ نیس اون سر دنیاهم از این متلک بازی ها دارن  تو اینستا من چند نمونه فیلم دیدم  خا ...

مثل اینکه بگیم خارج خانما دنبال آقایون می رن ایران هم همینطور باشه

فرهنگ ها متفاوته اگر اینطور باشه باید اجازه بدن به خواهر و مادر خودشون هم همین برخورد بشه

چ باحجاب باشی چ بی حجاب باشی چ شلخته هرجورباشی مردا نگامیکنن.من دیگه هم باحجاب بودم هم مثلا موهام دی ...

من تو ام یا تو منی🥰🥰

2738
کلا تقصیر ماس به مردا رو دادیم هرچی نگاه کنن میگیم تنوع طلبن عیب نداره خانما باید رعایت کنن ولی چه ...

به نظرم باید یه روشی باشه چرا اگر اینطوری نسبت به خانواده خودشون حساس هستن

باید دو طرفه باشه یه خانم رو تو خیابون میبینن باید فرقی با خواهر مادر خودشون نداشته باشه

همه جای دنیا آدم مریض هس

من تو تاکسی نشسته بودم کنارم یه آقا بود خیلی نامحسوس دستاشو میخواست بزنه ب پاهام

ب راننده گفتم بزن کنار پیادش کردم 😐

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

من کلا خیابون که میرم خودمو میزنم به اون راه مثلا حواسم نیست که کسی تو خیابون هست یا  طرف چیزی گفته ...فعلا که جز این روش کاری از دستم بر نمیاد 

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
میگم وقتی داری از کنارش رد میشی زل زده باشه حرف چرند هم بزنه کور هم باشی متوجه میشی

چه میشه کرد.

این مشکلی هست که همه ما خانمها داریم.

باشگاهی که من میرم کنار باشگاه مغازه یه پیرمرده هست .واقعا معذب هستم احساس می کنم می خاد با نگاهش بخوره من رو.

دوست دارم یه روز برم رکیک ترین فحش ها رو بهش بدم .

من چادری هستم ووقتی از جلوی مغازه اون بیشعور رد میشم فقط دماغم رو بیرون میدم ولی نمی دونم چرا بازم .

دوست دارم بهش بگم برو به زن عجوزه ات بگو یه کم به خودش برسه که اینقدر نگاه زنهای دیگه نکنی.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
بعضی مردها مریضن متاسفانه فقط باید اهمیت ندیم همین

تا کی من خیلی سخت تحمل این رفتار واسم به نظرم باید راه چاره ای باشه

حق ندارن اینطور باشن

ذات خرابن من  خیلی اینجور پیش بیاد اخمامو مبک‌م تو هم مثه سگ میشم راهشو میکشه میره

من هم دقیقا این کارو میکنم اما کاش واسشون مهم بود 

2706