2737
2734

غم تو کل زندگیت هست شادی هم هست 

اما اگر دقت کنیم غم همیشه همراه ماست و شادی خیلی خیلی موقته

چون پشت هر خنده ای یه غم و سختی نهفته ای هست که قراره دهنت رو صاف کنه

خب خدا که مهربون

پس چرا زندگی اینجوری پیش میره 

خودم فرضیه من اینه:

چون اون دنیا معنی شادی رو بدونیم و اینکه این دنیا شادی موقته ولی اون دنیا همیشگی

اما اگر افراد جهنمی که قراره غم و سختی همیشگی داشته باشن 

خب بلاخره همه قرار نیست شاد باشن

من هنوز هنگم چرا اینجوریه؟ 

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این ماییم که از شادی هامون زود رد میشیم ولی غمهامون رو با خودمون میکشونیم

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2731
منم هنگیدم

✋🏻

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️
2738

بنظر من هر کسی به اندازه ی بدی هاش تو جهنم میسوزه و به اندازه ی خوبی هاش میتونه گناهانش رو سبک تر کنه

چون انسان جایزه الخطاست و هر کاریشم کنی گناه میکنه

اما سوختن تو جهنم ابدی نیست و تا زمانی که گناهات پاک بشن اونا عذاب میبینی و بعد وارد بهش میشی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
این ماییم که از شادی هامون زود رد میشیم ولی غمهامون رو با خودمون میکشونیم

این کاملا اشتباهه

برای مثال 

من امروز تو مصاحبم قبول میشم و کارم جور میشه خوشحالم 

اما رئیس و کارمندای دیگه باهام بدن پس میشه یه غم

بنظر من هر کسی به اندازه ی بدی هاش تو جهنم میسوزه و به اندازه ی خوبی هاش میتونه گناهانش رو سبک تر کن ...

واقعااااااااااا🤯؟ 

زیاد به این چیزا فکر نکن

چرا؟ 

واقعااااااااااا🤯؟ 

این نظر منه

چی واقعا؟

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706