2737
2734
عنوان

واایی😔

165 بازدید | 16 پست

کلاس رانندگی میرم. جلسه هفتمم بود امروز. ولی هنوز مشکل دارم😔 دنده عقب ال رو مشکل دارم. ی وختا سر پیچا یا دور زدن های ی فرمون دو فرمون خاموش میشه. بنظرتون خوب میشم؟ شما چند جلسه خوب شدین؟ دیگ روم نمیشه فردا برم کلاسس😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماشین ندارین خودت تمرین کنی؟؟

سرپیچ چیه که خاموش میکنی پاتو محکم فشار نده رو ترمز و کلاج

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2731

اون موقع ک منم یاد میگرفتم خیلی مشکل داشتم. فقط و فقط تمرین،دقت، اعتماد ب نفس

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

من تو ال مشکل داشتم. یعنی فاصلم با جدول زیاد میشد. دو روز مونده به امتحان دقیق تنظیم کردم روز امتحانم هم پارک ال بود و افسر گفت عالیه. برای دور ها هم خب تاحالا خاموش نکردم نمیدونم چی بگم. پاتو یواش بردار از کلاچ

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
2738
[QUOTE=125429327]ترخدا بیاین[/QUOT ای بابا.بیخیال عزیزم.آخه واسه این غصه میخورن؟ چرا خجالت میکشی آخه ...

همش فک میکنم داره پیش خودش میگ این چقدر خنگه. خیلی خوش اخلاق هستش خانومه ولی خودم روم نمیشه دیگ

مثلا امروز داشتم از پارک دوبل میومدم بیرون بعد یهو گفت خاموش نکنی بعد من خاموش کردم😟😐😐😐😐😐😁

2706