2703
2553
عنوان

چادر و کلاس گیتار 😮

680 بازدید | 27 پست

میخوام برم کلاس گیتار کلا از کارای هنری خوشم میاد .. ولی من چادر میپوشم .. شهرمونم کوچیکِ .. چند بار مسخرم کردن ک جوگیری ک چادر میپوشی تازه ازوناشم ک دستبند میپوشن زیر چادر یا ی آرایش ریزی دارن . میترسم مسخرم کنن

ی صلوات مهمونم کنید ک حال دلم خوب باشه ❤💛💚💙🧡💜 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دستبند و گیتار با چادر منافاتی نداره

ولی آرایش با چادر مناسب نبیست

چادر سر میکنی که زیباییهاتو بپوشونی و جلب توجه نکنی 

ارایش که هم زیباترت میکنه هم با چادر صد برابر جلب توجه بیشتری داره

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
2714

گ....ه خورن

به جهنم هر کاری دوست داری بکن

به حرف مردم باشه 

تو خونه بشینی افسرده ای

بری بیرون میگن دختر خرابه

کار خودتو بکن

به پوشش هم ربط نداره 

اون ادمایی که حرفشون اندازه ای اهمیت نداره 

فقط زندگیتو خراب میکنن و بس

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️

نه عزیزم چاور محدودیت نیست مصونیت است😐من که چادری نیستم ولی اگه کسی بیاد کلاس گیتار با چادر برام چیز عجیبی نیست که بخوام مسخره کنم...این که کلاس گیتاره بعضیا کلاس بازیگری هم با چادر میان

2706