2733
2739
عنوان

خانمایی که زرنگید تو زندگی زناشویی

834 بازدید | 43 پست

یکم به ماهم یاد بدید😊

مثلا یک دختر خاله دارم هرچی خونه و ماشین هست به اسم خودشه(البته شوهرش خیلی ساده است)

من که شوهرم زرنگه 😒خیلی ها..

اصلا با هیچ ترفندی گول نمیخوره😂

اون هرسری منو گول میزنه..مثلا حقوق دوبرجم رو ازم گرفت به خاطر قسط و چک..الان که دیگه سرکارنمیرم با منت و هزار چک و چونه پول خودمو داره بهم پس میده😐

ماشین به اسمم ثبت نام کرده کارت بانکی همراه حوالش اومده بود توش 540 تومن داشت که گفت 500 بده بریزم به حساب وام خانگی...منم مجبورا دادم حالا میگم پول بده خریدای عیدمو بکنم میگه باشه 500 بهت میدم😠😠😤😬

چه ترفندی به کار ببرم..خیلی زرنگه این مرد...کمککک

از همون اول باید سفت میگرفتی

بعد ربطی به سادگی شوهر نداره منم شوهرم خیلی زرنگه ولی همه جی به اسممه😊

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
شما زندگیتون نصف نصفه؟!چه خوب چیکار کردید ترفند بگید به منم

به شوهرت مربوطه به طرز فکرش به خانوادش 

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

کوتاه اومدی عزیز 

فکر میکنه خیلی زرنگه 😤

برو صندوق خونگی هر ماه ازش بگیر باهاش برو بیرون  خرج بزار رو دستش خریداتو کن 

اگه نکرد بزن به داد و بیداد که اونموقع تو خواستی من اینجور کردم 😤 دیگه تموم شد و از این حرفا 

دیگه هم بهش نرسون و آدم حسابش نکن بدونه مردی که اینطور کارارو زرنگی میدونه از پادری دم در کمتره 

مرد ارزشش به مردونیگی و حمایتشه

آره دقیقا..میگه میخوام واست گوشی بخرم پول خودتو😐

خب چرا رک نگفتی که این پول خودمه از خیلی وقته لازمش دارم فلان کارو کنم منتظر بودم بهم بدیش نگفتم ناراحت نشی ولی واقعا لازمش دارم عززززیزززم

به شوهرت مربوطه به طرز فکرش به خانوادش 

خانوادش که مرد سالارن..خانواده ما زن سالارن😳همین ماشینم که به اسمم زده یعنی باید برم سجده شکر کنم

خانواده ما خواهرام خیلی شوهر دوستن یه خواهرم خیلی زیرکه با اینکه شوهرش زرنگه همه چی به اسم خودشه اما خودش کار میکنه حقوقشم عالیه..من سرکارم میرفتم برجی 1 تومن میگرفتم دلم به همون خوش بود

2706