2733
2739
عنوان

بچه ها اگه کرونا گرفتیم چیکار کنیم؟

4040 بازدید | 71 پست

چی بخوریم؟

نریم بیمارستان میشه؟چون بیمارستان میگن تست نمیگیره مطمعن شه کرونا داری بستری میکنه همینطوری

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم   

برو حتما ای بابا 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🔴 ‏میگه: میدونی ‎#کروناویروس در مدت 2ماه و نیم اخیر تو چین بیش از 75هزار مبتلا و 2هزار و 200 مرگ و میر داشته؟

♻ گفتم: میدونستی ‎#آنفلوانزا در مدت 4ماه اخیر تو آمریکا بیش از 22میلیون مبتلا و 12هزار مرگ و میر داشته؟

🔴 میگه: پس چرا ‎#کرونا از آنفلوانزا ترسناک‌تره؟

♻ گفتم: چون امریکا میخواد

2728

هيچي بشينيم تا بميريم

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

اگه گرفتی برو پیش اونی که ازش متنفری

زنت یا شوهر سابقت 

دوستی که ازش خوشت نمیاد

در کل از هر کسی خوشت نمیاد

اون قدر ببوسش و بغلش کن

تا مطمئن شی اونم این ویروس رو گرفته

کمکی به درمان نمی کنه اما حال میده

دکتر کارن😎

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️
2738

تب میکنی و مثل سرماخوردگی مدت داره این مدت از دیگران دوری کن ماسک بزن تا دوره اش بگذره

اگر سنت بالاست 

اگر بیماری قلبی داری

اگر بیماری ریوی داری

اگر بیماری خودایمنی و قند داری

احتمالا میمیری.

اگر اینا رو نداری زنده ای .

تامام.

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..

شنیدم قراره تو بهداشت ها ماسک و شوینده دست رایگان بدن!! شما هم شنیدین؟😁

خسته ام از تکرار غریبانه هر روز م 😳.                          میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستین❤😔
🔴 ‏میگه: میدونی ‎#کروناویروس در مدت 2ماه و نیم اخیر تو چین بیش از 75هزار مبتلا و 2هزار و 200 مرگ و ...

الان آمریکا چیکار کرده که کرونا ترسناک شده؟!!!

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
اگه گرفتی برو پیش اونی که ازش متنفری زنت یا شوهر سابقت  دوستی که ازش خوشت نمیاد در کل از هر ...

🤣🤣🤣🤣🤣من اگه بگیرم فقط میرم پیش جاریم😉😉

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
🔴 ‏میگه: میدونی ‎#کروناویروس در مدت 2ماه و نیم اخیر تو چین بیش از 75هزار مبتلا و 2هزار و 200 مرگ و ...

اول رو چیزی که میگی فکر کن بعد دوره بیفت تو همه تاپیکا یه چیز ثابت بگو

و خدایی که در این نزدیکی ست...لای این شب بوها....پای آن کاج بلند..روی آگاهی آب ...روی قانون گیاه
2706