2737
2734
عنوان

کسی میدونه تو مرحله کمیته بهزیستی برای فرزندخواندگی چیا میپرسن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11236 بازدید | 117 پست
تو. قانون جدید هیچی، فقط تعهد محضری میدین که بچه بعد فوتتون بهش یک سوم اموالتون میرسه  البته ب ...

وضع مالی پدرومادر باید خیلی خوب باشه ؟

مثلا به زن و شوهری که بچه ندارن ومستاجر هستن بایه حقوق کارمندی بچه میدن یانه؟؟؟

ممنونم که جواب دادی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وضع مالی پدرومادر باید خیلی خوب باشه ؟ مثلا به زن و شوهری که بچه ندارن ومستاجر هستن بایه حقوق کارمن ...

نه عزیزم وضع مالی خوب ضروری نیست ولی شاید امتیاز درنظر گرفته بشه 

مثل نداشتن بچه که در اولویته در برابر کسایی که بچه دارن 

2728
واقعااا؟؟؟؟ نگفتن نميشه؟؟؟

دوست عزیزم تو. قانون جدید با داشتن بچه هم میتونی درخواست بچه بدی ولی چندتا نکته هست، یک اینکه درصورت کم بودن بچه های بهزیستی اولویت با خانواده هاییه که فرزند ندارن، دوم اینکه بهتون بچه با جنسیت بچه خودتون میدن فقط. يعنی اگه دختر دارین فقط دختر میتونین بگیرین 

من سه تا دختردارم آرزوداشتم یه پسربیارم ولی اطرافیانم اینقدربیشعورندکه بعدهر روزمیاندمسخره میکننداینطورشدکه آرزوبه دل موندم وگرنه ازنظرمالی اوکی بودیم شوهرمم راضی بودمیگفت به خاطررضای خدا وبعدکه من مردم تویکیوداشته باشی

من سه تا دختردارم آرزوداشتم یه پسربیارم ولی اطرافیانم اینقدربیشعورندکه بعدهر روزمیاندمسخره میکننداین ...

عزیزم مردم همیشه حرف واسه گفتن دارن 

همین الان منکه میخوام اینکارو کنم مطمئنم کلی حرف هست ولی به نظر من همش باد هواست و اصلا برام مهم نیست 

اون سالی ک داییم دخترش و اورد.. 

زنداییم گفت توی کمیته از داییم جداش کردن و سوالا رو جدا جدا پرسیدن ک ببینن پدر و مادر از لحاظ روحی و عاطفی هم نظرن یا ن.... بعد مثلا بهشون گفتن خدایی نکرده اگه کودک مشکل داشت حاضرن پسش بدن یا عوضکنن... میگفت از لحاظ رفتاری سنجیدن... انگار ازمون بعد مشاوره ها.... 

بعد از این ک اون فرشته 6ماه اومد خونه دایی و چراغ خونش شد خدا 1سال و 7ماه بعدش تو دلم زنداییم 1نی نی گذاشت... الان 2تا خواهرن برای هم 😍😍😍

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2738

مبارکت باشه عزیزم بسلامتی دخترتو بیاری و بزرگش کنی سرفرازت کنه

من و همسرم ۷سال بیشتره بچه دار نمیشیم رفتم بهزیستی گفتن هنوز اونایی ک ۶_۵سال پیش پرونده باز کردن بچشونو نگرفتن و خیلی طول میکشه

منم دیگه پشیمون شدم 

حالا شما کی اقدام کردی و کلا این پروسه چقد براتون طول کشید؟؟

یه بانویِ دهه شصتی که عاشق آشپزی و خرید و فیلم و کتاب و انسانِ باشعوره..😊😍
اون سالی ک داییم دخترش و اورد..  زنداییم گفت توی کمیته از داییم جداش کردن و سوالا رو جدا جدا پ ...

عزییییزه دلممممم 😍😍😍

خیلی حالم خوب شد اینو گفتی 

مام اطرافمون چند نفرو داریم که با آوردن اولی دومی رو خودش باردار شدو آورد

هرچی خدا بخواد من قبول میکنم، بخدا همینم که الان دارم انجام میدم به اندازه اینکه خودم مادر بشم برام شیرینه 

سلام

قدم کوچولوها مبارک باشه

مطلب مربوط به مهارت های فرزند پروری خیلی لازم و مفیده

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://raayco.com/%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%B3%D8%A8%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C/&ved=2ahUKEwjTn-itq-nnAhXjxIsKHSA6DDkQFjACegQIAxAB&usg=AOvVaw3kzhY58g-pNK80iscRTwzy

عزییییزه دلممممم 😍😍😍 خیلی حالم خوب شد اینو گفتی  مام اطرافمون چند نفرو داریم که با آوردن ا ...

شک نکن.... بخدا ک برای ما و داییم و زنداییم ادن دختر ذره ای تفاوت نداره و انگار ک از گوشت و پوست خودمونه و البته ک شاید عزیزتر.... 

دایی من براش جشنی گرفت ک شاید کمتر کسی با چشم دیذه باشه با همه اینا ک دستش خالی بود ولی میگفت من آرزو داشتم بچه ام میاد خونم جشن بگیرم حالا ک فرشته کوچولوم اومده چرا ک ن  و خدارو شاکر همیشه ب دختر بزرگش میگه بابا خدا ک تورو ب ما کادو داد گفت حیفه دختر ب این قشنگی 1آجی قشنگ نداشته باشه.... و برلی این رابطه پدر دختریشون غش میکنیم 😍😍😍

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2706