2737
2734

واسه من ک همیشه من تموم کردم

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منکه یه بار دوست شدم سر یه ماه کات کردم😁

پسره اسکل اصلا پیگیر نشد دو دفعه گفت بعد دیگه نه پی داد نه زنگ زد کسخل 

بعد دو سه سال تو اینستا فالوم کرد و پیام داد ولی بلاک کردم😎😎😎

2738
چرا تموم میکردی ؟

اولی ک پنج سال باهم بودیمـ 

ینفر تو خانوادمون هس ی زنه ک یخورده مشکل داره.گف جلو دوستام خجالت میکشم و روم نمیشه!!

منم بهم زدم گفتم دیگ خجالت نکش..الان س سال میگذره خودشو جر داده و مامانشم س بار فرستادع ولی دیگ حسی ندارم...

بعد اونم ک قبول شدم رفتم دانشگاه و اینا دیگ کلا..

یکی دیگم طرف معاون کارخونه بود خیلی کم تایم داشت خیلی کممم.منم گفتم نمیخام اونم بهم زدم اونم هفته ای یبار میاد میگه درستش میکنم و اهمیت نمیدم

فقط این دوتاشو گفتم..

الانم ک هم کلاسی و سال بالایی خیلی هستن ولی خب دیگ حوصبه ندارم...اگ باز مخمو نرنن😂

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
چرا تموم میکردی ؟

اولی ک پنج سال باهم بودیمـ 

ینفر تو خانوادمون هس ی زنه ک یخورده مشکل داره.گف جلو دوستام خجالت میکشم و روم نمیشه!!

منم بهم زدم گفتم دیگ خجالت نکش..الان س سال میگذره خودشو جر داده و مامانشم س بار فرستادع ولی دیگ حسی ندارم...

بعد اونم ک قبول شدم رفتم دانشگاه و اینا دیگ کلا..

یکی دیگم طرف معاون کارخونه بود خیلی کم تایم داشت خیلی کممم.منم گفتم نمیخام اونم بهم زدم اونم هفته ای یبار میاد میگه درستش میکنم و اهمیت نمیدم

فقط این دوتاشو گفتم..

الانم ک هم کلاسی و سال بالایی خیلی هستن ولی خب دیگ حوصبه ندارم...اگ باز مخمو نرنن😂