2733
2734

من خودم خواهرشوهرم بیشتر از خواهرم دوسش دارم و اونم همیجور و کارایی برام میکنه که خواهرم نمیکنه چهارتا خواهر دارم که سه تاش اصلا احوالمم نمیگیرن ومن خودم زنگ میزدم چون بزرگترن که دیه زنگ نزدم  فقط یه خواهرم خوبه  ، بعضی وقتا دلم میشکنه ازشون همش تا بحث میشه میگن تو برای اون ایجور کردی برای ما نکردی درصورتی که من دانشگاه دولتی بودم و جهازم کمتر اونا ضروری گرفتم ، خسته شدم از طعنه و کنایه ها ش ون😖😖😖😖اما خواهرشوهرم  ماه های اولی بارداریم اومد پیشم وایستاد و خونه زندگیش ول کرد داد دست مامانش ، الانم اومده برام یکم خونه تکونی کنه گفت حالت بد میشه ، وقتیم شهر خودشونه هرروز زنگ میزنه احوالمو میگیره و از کادو هم که روز زن بگیر تا تولد و سالگرد و عیدی سنگ تموم میزاره که شرمندش میشم ، 😢😢😢، وقتی مجرد بودم کمک خواهرام میرفتم خونه تکونی ولی الان مامانم زنگ زد گفتم که خواهرشوهرم اومده گفت مامان قربونت برم خودت ناراحت نکن خواهرات میگن الان بیاد کمکمون ماهم بریم من حاملم پنج ماهمه دو قلو وزنمم سنگین شده ، دلم شکست منکه گله هم ازشون نکردم ولی خسته شدم از بس پشتم حرف میزنن

کسانی که سرکتاب میخوان خصوصی (مادر سه فرزند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اندازه هم دوسشون دارم ولی خب تو‌این مدت کم ۴ ماه بنظرم میتونه پیشرفت کنه از خواهرم بزنه جلو😂 ولی خب احساس میکنم هیچوقت بیشتر از خواهرم دوسش ندارم با اینکه خییییلی خوبه اما خواهرمم خوبه...هم اندازه

و من یتوکل علی الله فهو حسبه❤️❤️❤️
2728

باز خداروشکر خواهر شوهرت هست..بیخیال بابا حرص نخور واسه نی نی هات ضرر داره..بسپرشون به اون بالاسری..حیف کلمه خواهر

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓

من خواهر خودم سال 94 فوت کرد 

ولی خواهرشوهرم یکیش خوبه مهربونه 

کار خاصی برام انجام نمیده ولی خب خوبه...دوسش دارم

ولی مادرشوهرم خیلییی خوبه... 

واقعا کمکم میکنه... مامان خودم هم دیسک داره هم ساییدگی زانو... مادرشوهرم 45 سالشه سرحالتره برا همین بیشتر کمکم میکنه

2738

من خواهر شوهرم خیلی خیلی خانم خوبیه اصلا مثل مامانمه 😂😂واسم غذا میفرسته بیشتر مواقع چون سر کار میرم  یه وقتایی هم که چند روز پشت سر هم شیفت باشم میریم خونش غذا میخوریم و بعد میریم خونه خودمون هر مناسبتی برام کادو میخره اصلا نمیزاره فریزرم‌خالی بشه همه چی میخره پاک میکنه فریز میکنه میفرسته واسم توی مهمونیها همیشه سعی میکنه ساعت ورودشو با من تنظیم کنه که تنها نباشم همیشه همه جا ازم تعریف میکنه 

عزیزم خدارو شکر که خواهر شوهرت خوبه.پنج تا انگشت که یکی نمیشه.وقتی اخلاق خواهرات اینجوریه اینقدر ذهنتو درگیرشون نکن.همینکه احترام بزرگیشونو داشته باشی کافیه.به اینم فکر نکن که تو قبلا براشون کاری کردی اونا الان نمیکنن.از این به بعد که شناختیشون توهم مثل خودشون رفتار کن.

تو ذات خودتو نشون دادی اونا هم سیرت خودشونو.پس بیخیال باش و همین خواهرشوهرو بچسب.خدا نگه دارش باشه که هواتو داره

بسلامتی فارغ بشی و نینی خوشکل و سالم بیاری

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2706