2733
2734
عنوان

دیزاین آشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 682 بازدید | 39 پست
خب منکه کابینتاموجا نداره چیکار کنم اخه😥بجز سوالار دو تا وسیله برقیمم روی کابینته.خب جا ندارم.پیشنه ...

اگه استفاده نداری یا استفاده ات کمه کارتن کن بزار تو کمد دیواری جایی که معلوم نباشه

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غذاساز و  خیلی استفاده میکنم .چاقوهامو کجا بدارم؟ پاسماوریامم هست.وای کابینتامم تا خرخره پره.من دوست دارم روش رو جمع کنم اما نمیدونم کجا بذارم

از ستم کردن برکسی که جز خدا کسی را ندارد بر حذر باش.امام حسین(ع)
اگه استفاده نداری یا استفاده ات کمه کارتن کن بزار تو کمد دیواری جایی که معلوم نباشه

خیلی از وسیله هام تو کارتنه.چون جا ندارم.اما این دو تا دیگه خیلی کاربردیه.غذاساز و سرخ کن

از ستم کردن برکسی که جز خدا کسی را ندارد بر حذر باش.امام حسین(ع)
2731
خیلی از وسیله هام تو کارتنه.چون جا ندارم.اما این دو تا دیگه خیلی کاربردیه.غذاساز و سرخ کن

خوب پس بزار باشه . یه روکش خوشگل بکش روش ست با وسایلت و رنگ کابینتت بزار باشه .از اینا که برات میدوزن پاپیون هم رنگ وسایلت یا دکور آشپزخونه ات بزن روش

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂
2738
خب منکه کابینتاموجا نداره چیکار کنم اخه😥بجز سوالار دو تا وسیله برقیمم روی کابینته.خب جا ندارم.پیشنه ...

اگه استفاده نمیکنی بزار تو کارتن بزار کمد دیواری،من چای ساز و توسترم رو کابینته با این دوتا که عکس گذاشتم