2737
2734

لطفا هرکی میدونه راهنمایی کنه 

گناه کسی را پیش کسی دیگر نبرید، شاید خدایش بخشیده باشد.. لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منو شیر خوردن خوب کرد البته دکترم یه شربت هم داد خدایی خیلی تاثیر داشت تو خوب شدنم 

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤
2728
منم داشتم خيلي ترش ميكردم دكتر بهم امپرازول بيست داد

دارو برای نینی بد نیست؟؟؟؟؟

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
غذا با ادویه زیاد یا فلفل نخوردی؟ همراه غذات آب نخوردی من اینارو خوردنی سوزش سر معده میگیرم

نه فقط تهوع داشتم دمیترون خوردم 

گناه کسی را پیش کسی دیگر نبرید، شاید خدایش بخشیده باشد.. لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
منو شیر خوردن خوب کرد البته دکترم یه شربت هم داد خدایی خیلی تاثیر داشت تو خوب شدنم 

چه شربتی اسمش 

2738