2726
عنوان

پسر بی پول چیه آخخخخه،نمیخخخام

760 بازدید | 32 پست

استاد ودوستام میگن پسر بی پول اشکال نداره واسه تزدواج خدا میرسونه،دوستامم اصرار که با پسری که کارمند رسمی نیست ازدواج کن اشکالش چیه ؟بی پولی اعصاب خوردی میاره ،ما خونواده اینو قبول ندارن،هر چی میگم مخالفن آخه عقل مهمه

هرکی معیارای خودشو داره

منم با شما مخالفم

امید،                                                                                  زیباترین واژه است،                                                         ❤از دستش نده، درست میشه❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میخای خودتو بفروشی پ؟

اصن انتخابی ک ملاکش فقط پول باشه از ریشه خرابه

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بی پول یعنی فقیره یا درامد کافی نداره،والا این روزا با این شرایط اقتصادی فقط دستش ب دهنش برسه هم خوبه،ادم باید قناعت کنه، چاره چیه تو این گرونی والا مرداهم ندارن از کجا بیارن بیچاره ها

بی پولی نه از اون لحاظ که نتونه بهترین تالار شهر ولباس آنچنانی و...مهیا کنه..برای مثال اگر طرف اونقدری داره که یه زندکی معمولی وبی دغدغه رو شروع کرد خیلی خوبه..بقیه اش بستگی داره به زن که چقدر به شوهرش بها میده و یا دلگرمش میکنه که طرف یه یاعلی بگه و وضعشون تغییر کنه

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓

تاپیک قبلت درس عبرتی نشد برات😀😁

یک کمی جمله بندیاتو۴درست کن 

دختر چرا اینقدر برای ازدواج و حامله شون هولی؟

ای ملائک که به سنجیدن ما مشغولید، بنویسید که اندوه بشر بسیار است ...ناگهان چه زود،دیر میشود.

والا منم ۴سال پیش ک ازدواج کردم همسرم پولی نداشت حتی برای عقد خانوادشم معمولی بودن ولی الان خداروشکر هم خونه خریدم بهتر جایه شهرمون هم ماشین داریم هم پس انداز پس بی پول با تلاش درست میشه 😐😐😐😐

2706