2733
2734

خدلیی متوجه نیستید؟؟اگه خدای نکرده مریض بشید لباس میخواهید چیکار؟؟شما با بیرون رفتنای غیر ضروری تون دارید عمدا ب شیوع این ویروس دامن می زنید

درسته اقایون مجبورن ک برن ک کاش نبودن ولی مایی ک مجبور نیستیم نریم دولت ب فکر ما تیس خودتون ب فکر خودتون باشید

اینو ببینید وضعیت چینی ها

https://www.instagram.com/p/B84Xd8QHE5a/?igshid=wu82vha8snku

از بهار تقویم می ماند از من استخوانهایی که تو را دوست داشت❤

چرا اینا دستکش دستشون نیست😐😐😐😐

همین کارا رو میکنن همه مملکتشون پخش شد دیگه

ماسک جز اصول اولیه نیست اما دستکش هست

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
بزرگ هس سرعت انتشارش چندین برابر انفولانزاس

درسته اما شایعات هم خیلی زیاده... به چیزی ک زیاد فکر کنید جذبش میکنید. انولانزا 13 درصد مردم رو کشت مردم انقد وحشت نکردن. شرایط کرونا تو ایران با چین یکی نیست 

درسته اما شایعات هم خیلی زیاده... به چیزی ک زیاد فکر کنید جذبش میکنید. انولانزا 13 درصد مردم رو کشت ...

با همه ی اینها دلیل نمیشه که بیخودی بریم تو خیابون به نظر من ادم یکماه بشینه تو خونه بهتره تا اینکه جون خودشو اطرافیانشون ب خطر بندازه احتیاط شرط عقل

دیگه خیلی دارید بزرگش میکنیدد.

آخه متاسفانه خیلی مسئله بزرگیه.دیروز به اجبار رفتم دندون پزشکی و دکترم بهم نوبت نداد...گفت امروز آخرین روز کاریمه و تا آخر اردیبهشت دارم به خاطر کرونا از ایران میرم...میگفت از مردممون تعجب میکنم که بیماری به این مهمی رو شوخی گرفتن و همچنان در خیابونا تردد دارن

بله چون ماسک در واقع تاثیر نداره

پس چه کنیم؟ میشه اصلا بیرون نرفت؟ دست و روبوسی هم نکنیم باز منتقل میشه؟ 

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪
2706