2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با رعایت نکات بهداشتی وفردی خودت دستکش بپوش ماسک بزن بچتم بپوشوت ببر واکسنشو بزن 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

دختر منم باید فردا واکسنش بزنم همش دو دل موندم بزنم یا نه از سرماخوردگی بعد از واکسن یکسالگیش میترسم😢

❤لالا لالا به روی شونه ام بخواب بخواب امشب تو ای دخترِ مهتاب لالا لالا گلم ای بهترینم همیشه واسه تو عاشق ترینم لالا لالا میگم بارون نم نم نیفته از چشات قطره شبنم لالا لالا گل سرخم لالایی ناز دخترِ مامان؛ گونه حنایی بخواب دردونه من وقت خواب شدهمه دلخوشی هام نذر چشات شد❤️(ژوانم)
کسی زده الان؟؟؟

ی زنگ میزنم دکتر متخصص اطفال میپرسم بزنیم یا نه خبرش بهت میدم دوست مهربونم😘

❤لالا لالا به روی شونه ام بخواب بخواب امشب تو ای دخترِ مهتاب لالا لالا گلم ای بهترینم همیشه واسه تو عاشق ترینم لالا لالا میگم بارون نم نم نیفته از چشات قطره شبنم لالا لالا گل سرخم لالایی ناز دخترِ مامان؛ گونه حنایی بخواب دردونه من وقت خواب شدهمه دلخوشی هام نذر چشات شد❤️(ژوانم)
همین جا خبرشو بدید لطفا🙏

چشم حتما عزیزم

من دیروز زنگ زدم بهداشت برای واکسن ۴ ماهگی پرسیدم

گفت سریع بیاید و زودم برید فقطم واکسن

چکاپ نوزاد رو انجام نمیدن

دوباره دیشب توی کانالشون گفتن ترجیحا برای کار غیر ضروری نیاید بهداشت واکسن رو انجام میدیم ولی دوستانه بگیم نیاید بهتره🙄

گفتن تا روز واکسن نوزادم خبر جدید شد میگن

منم نگرانم نمیدونم چه کنم

هواــے تو ، هوای دیگریست...

زنگ زدم متخصص گفت ببر بزن ربطی نداره

احتمالا کارکنان بهداشت ترسیدن خدای نکرده از مراجعه کنندگان بگیرن وگرنه خانه بهداشت اصلا مرکز درمان کرونا نیست که بگن نیاید

زنگ زدم متخصص گفت ببر بزن ربطی نداره احتمالا کارکنان بهداشت ترسیدن خدای نکرده از مراجعه کنندگان بگی ...

اتفاقا وویس گذاشته کانالش اصلا برای چکاپ و دارو نیاید

فقط کسایی که تب دارن و مشکوکن و ضروریه بیان🙄

هواــے تو ، هوای دیگریست...
2706