2726
عنوان

پسرم از من متنفره😢

2985 بازدید | 132 پست

پسرم ۹ ماهشه همش

شاید خندتون بگیره ولی واقعا منو میبینه گریه میکنه بغلم واینمیسته 

با مادرشوهرم زندگی میکنم طبقه بالاشون 

فقط پیش اونه من فقط شیرش میدم و گوه کاریشو میشورم 

حتی پیش من هم نمیخوابه جیغ میزنه گریه میکنه مادرشوهرمو میخواد

از بغل من خودشو میندازه بغل اون و کلی هم کیف میکنه میگه تو رو دوست نداره

وقتی میخواد بدش بغل من خودشو سفت میچسبونه به اون....

خیلی دلم گرفته... شب و روزم گریه س...

گریه هاش شب بیداریاش قرص و دارو دادناش مال منه ولی خنده هاش برای اون....

حسودی نیس ولی واقعا انگار ن انگار که بچه منه اگه یک هفته هم منو نبینه بخدا اگه یک ذره هم بهونه بگیره....

تورو خدا دلداریم بدین..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه نه ماه مگه میدونه تنفر چیه عزیزم بیخودی حساس شدی

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
2728

عادت كرده به اونا بگو كمتر ميزارم پيشتون چون بد عادت شده ، بچه با بوي مادر بزرگ ميشه اين چه حرفيه فقط كمتر بزار بره هفته يكبار 

"اين خانه قشنگ است ولي خانه من نيست"

باهاش بداخلاقی نمیکنی؟؟ جو خونتون چجوریه؟

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

زندگی توی یه ساختمان عذاب اوره رنج آوره ... امضا منو بخون شایدم احساس میکنی حساس شدی 

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
2706