2733
2734

قبل ازبارداريم بهم ميگفتن ماه هاي اخربچه ميخواددربيادبايددستتوبگيري زيرشكمت😐يالگدكه ميزنه خيلي دردداره😒😑منم فكرميكردم هرلگداون بيچاره مثل بمب اتمه😁چ ميدونستم همش ميترسيدم حالام دارن اززايمان طبيعي ميترسونن كه كيسه ابت روباميله نازك پاره ميكنن😨يااونقدرسخته هركسي ازپسش برنميادياموقع معاينه دكتردستش تالوزالمعده ات مياد😶😯باباتوروخداچرااينقدرگنده ميكنيدوادم روميترسونيد🙁

😍😊🥀اجي برام يدونه صلوات ميفرستي فرستادي بگومنم برات بفرستم😘

کلا بعضی‌ها چون خودشون خیلی ادا میان فکر میکنن بقیه مثل خودشونن... اره دستت بذار زیر شکمت که یهو فرار نکنه😁😁😁

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حتما خودت خیلی پی گیری که این طوری بهت گفتن بیخیال باش نهایتش چند ساعت درده و تمام قدرتشم خدا به &nb ...

ن عزيزم كلاتاحرف زايمان بشه حالم روبپرسن ميگن مااينجوري بوديم فلاني توچه جوري منم سريع ميام تاپيك ميزنم امارميگيرم🤣

به منم همین طوری میگفتن عین اب خوردن شد زایمانم اصلا نفهمیدم

خداروشكركه دردزيادنكشيدي كاش منم مثل شماباشم 🤲🏾😊

2738
خداروشكركه دردزيادنكشيدي كاش منم مثل شماباشم 🤲🏾😊

ان شالله   منم برات یه زایمان راحت و بی دردسر از خدا برات میخوام .

خیلی هم نگران نباش واینکه سوره انشقاق معجزه میکنه من ب چشم خودم دیدم خواستی خاطره زایمانمم بخون😊

❤👨عاشق همسرو پسر قشنگم👶❤                         ⭐ماشاالله قوت الله بالله العلی و العظیم⭐
ان شالله   منم برات یه زایمان راحت و بی دردسر از خدا برات میخوام . خیلی هم نگران نباش واینکه ...

مرسي مهربون جانم انشاالله خدابه همه زناي بارداركمك كنه اره شنيدم چشم ميخونم هم سوره هم خاطره زايمان گل پسرتو خدابرات حفظش كنه بانوجان😘😊

کلا بعضی‌ها چون خودشون خیلی ادا میان فکر میکنن بقیه مثل خودشونن... اره دستت بذار زیر شکمت که یهو فرا ...

اخ گفتي اره والا 🤣ياديدي توفيلم هاهمش دستشون ازماه اول پشت كمرورودلشونه😐

مرسي مهربون جانم انشاالله خدابه همه زناي بارداركمك كنه اره شنيدم چشم ميخونم هم سوره هم خاطره زايمان ...

انشالله😊سلامت باشی عزیزم ممنونم خدا دختر نازتوروهم سلامت بهت برسونه😘

❤👨عاشق همسرو پسر قشنگم👶❤                         ⭐ماشاالله قوت الله بالله العلی و العظیم⭐
2706