2726

ببینید مبنای سهام عدالت این بود که ما یه پولی دادیم( یا ۵۰۰ تومن ویا ۱ میلیون تومن)

و دولت با اون پول برامون سرمایه گذاری کرد و ما توی سود اون سرمایه گذاری شریک هستیم(یه کمی شبیه بورس)

حالا هم سود اون سرمایه گذاری رو دریافت می کنیم

اما چون افراد جاهای مختلف سرمایه گذاری کردند سودشون ممکنه متفاوت باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن عده ای وقتی اعلام کردن برای بیشتر کردن سهام ۵٠٠ بریزین ریختن و حسابشون شد یک میلیون

بله درسته کسایی که خودشون مابقی رفتن پرداخت کردن شد یک میلیون. واسه کمیته امداد و بهزیستی هم که کلا یک میلیونه 

ببینید مبنای سهام عدالت این بود که ما یه پولی دادیم( یا ۵۰۰ تومن ویا ۱ میلیون تومن) و دولت با اون پ ...

افراد تحت پوشش کمیته و بهزیستی هم ۱ میلیون تومن بود چون دولت یه پولی از خودش بهشون داد

پس سودشون بیشتره

2728
اکثرا واسه اونایی که عضو کمیته امداد و بهزیستی هستن یک میلیونه. بقیه مردمو اگه یادتون باشه پارسال گف ...

نه گلم اینطوری نیست من اطرافم زیاد دیدم که کمیته امدادی بودن ولی500تومنی هستن 

اخه به اون بنده خداها سری اول دادن و500تومنی دادن بجای اینکه بهشون زیاد بدن کم دادن ولی به مردم عادی یه تومنی دادن

البته بستگی به سهامت داره 

اینکه چه سهامی واز چه جایی یا شرکتی داشته باشی 

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2706