2726
عنوان

بورسیا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 50 پست
سلام عزیزم همسر من خو بورسه با دوستانش و گروه هم زدن احتمالا ی مدت دیگ فعالیت اموزشیه گروهشونم شروع ...

اخه من ۲۰ سالمه هیچ تجربه ای ام ندارم  مامانم میگه حالا تو همونو بزار یه وقت میترسه ضرر شه بالاخره تو این دورو زمونه هزارتومنم هزارتومنه بازم مرسی از راهنماییت

اخه من ۲۰ سالمه هیچ تجربه ای ام ندارم  مامانم میگه حالا تو همونو بزار یه وقت میترسه ضرر شه بالا ...

عزیزم ربطی ب سن نداره 

شما کد انلاین بورس گرفتی؟ اگ وقت خالی داشته باشی حواست جمع و جور باشه میشه خووب پول دراورد اما ممکنه ضررم بدی ....من میتونم اینجا گه گاهی بهت بگم ک چی بخری مثلا امروز هرکی وزمین بخره سوده براش...البته میان مدت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ربطی ب سن نداره  شما کد انلاین بورس گرفتی؟ اگ وقت خالی داشته باشی حواست جمع و جور باشه م ...

دانشجو ام وقتم خالیه میخوام اگه بشه تو فروردین برم کارگزاری ثبت نام کنم درخواستی دوستی میدم اگه میشه قبول کنین ثبت نام کردم ازتون راهنمایی بگیرم

مرسییی عزیزم دوستمون گفتن بورس پایه نخر ینی چی چند نوع داریم؟ ی کوچولو مقدمه بورس رو بگی ممنون میشم ...

خواهش میکنم.بازارپایه ینی ی مرحله پایین ترازبازاراصلیه وبا3درصده وبرای ورودبه بازاراصلی نیازمندمجوزه.درکل بازاراصلی مطمئن تره

2728
2706