2737
2734
عنوان

کرونا اومده عروسی بگیریم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 9257 بازدید | 90 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید عزیزم یکم تند صحبت کردم باهات😔❤❤

نه عزیز خواهش میکنم 

اگر میدونی میترسیو عروسی بهت بد میگذره نگیر خودم دخترم و عاشق عروسی حالا بقیه رونمیدونم

اگرم حتی میترسیدمو نمیگرفتم ولی چن ماه بعدش حتما عروسی میگرفتم 

2731

منم عروسیم فروردین ماهه ۳سال ک عقدم واقعا دیگ اعصابم بهم ریخته با کلی مشکلات تدارک دیدیم حالا هم این داستان واقعا خسته شدم همش نگرانم عروسیم کنسل شه از طرفی هم بدون عروسی خانواده ها نمیزارن بریم سر خونه زندگی و از هم دور هستیم ناراحتم افسردگی گرفتم ۳سال عقدم دیگه نمیکشم واقعا  

ولی هیچی جای جشن عروسی رو نمیگیره حتی اگه 100 نفر باشن بازم خوبه. سفر رو همیشه میشه رفت. بنداز عقب ع ...

عزیزم چقدر عقب بندازیم واس امثال من ک ۳سال عقدن ب خاطر خیلی شرایط ها و الان دارن عروسی میگیرن چقدر دیگه باید صبر کنن واقعا دیگ خسته شدیم😔

همسایه ما کرد هستند تالار داشتن برای 10 اسفند بنده خدا ها عروسی رو کنسل کردند ضرر تالارم دادن. همینجوری میرن سر خونه زندگیشون، بعد یکم اوضاع بهتر بشه ی ماه عسل حسابی میزن خارج از کشور ، خدایی آدمهای با درکی هستند

2738
همسایه ما کرد هستند تالار داشتن برای 10 اسفند بنده خدا ها عروسی رو کنسل کردند ضرر تالارم دادن. همینج ...

ماام شش ماه قبل تالار رزرو کردیم چون روزه خاصی هست همه تالارا زود پر میشن اما فک کنم مجبور بشیم کنسل کنیم😔

ماام شش ماه قبل تالار رزرو کردیم چون روزه خاصی هست همه تالارا زود پر میشن اما فک کنم مجبور بشیم کنسل ...

عزیزم عروسیتو بنداز عقب تر زیاد مهم نیست ی نفر بیمار باشه تو دوره نهفته بیماریم باشه خیلیا به خطر می افتن، از جمله خانواده و خودتون ارزشش نداره ، بالاخره تصمیم بگیر ، یا برو سر خونه زندگیت با پولش ی سفر اروپایی یا کشورهای آفریقایی برید ، یا جشن تونو عقب تر بندازید مثلا بندازید تابستون ، ما ی جشن خیلی ساده داشتیم دو سال بعد  ک دستمون باز شد رفتیم آلمان و هلند خیلیم خوش گذشت خیلی از دوستامم همین کارو کردند رفتن اروپا جشن نگرفتن

2706