2737
2734
عنوان

خانمایی که رانندگیشون عالیه

405 بازدید | 44 پست

سلام دوستان، من امتحان شهریمو برا بار سوم رد شدم، تو دوبل مشکل دارم، چیکار کنم دوبلم خوب در بیاد? پیش مربیم همه ی دوبل هام عااااااالی میشدا، پیش افسر پام میلرزید، یکی هم اینکه همسرم میگه نرو امتحان بذار بمونه برا تابستون یا حداقل چند ماه دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هر دفعه میگه دوبل برو؟

اره هر دفعه دور دو فرمون، دوبل، دنده عقب، تازه وقتی میگه برو دنده سه، بعد یعو میگه از اون ماشینه دوبل بگیر، خیلی نامرده افسره، البته این هفته افسرش فرق میکنه، میگن خیلی سخت گیر تره😂😄

2738

فقط استرس نداشته باش افسر بجز دوبل به عملکردخودتم دقت میکنه و خیلی وقتابخاطر استرست و هول شدنت ردت میکنه تا برای رانندگی دراینده استرس نداشته باشی 

من ماشین نداشتیم تمرین کنم ولی تو جلسه اول ازمنم دوبل خواست قبول شدم بهم گفت کلاچت خوبه وخونسردهم هستی موفق باشی گلم

فقط استرس نداشته باش افسر بجز دوبل به عملکردخودتم دقت میکنه و خیلی وقتابخاطر استرست و هول شدنت ردت م ...

جدی? من پاهام به شدت میلرزه، شنیدم قرص پرانول خوبه بخورم، یا قرص ارامبخش دیگه ای سراغ ندارید?

اره هر دفعه دور دو فرمون، دوبل، دنده عقب، تازه وقتی میگه برو دنده سه، بعد یعو میگه از اون ماشینه دوب ...

من سال ۹۰ گواهینامه گرفتم..بار اول قبول شدم فقط استرس نداشتم داوطلب من نفر اول نشستم پشت فرمون..

شادی چیزی نیست؛جز داشتن سلامت تن و یک حافظه ضعیف..
2706