2410
2553

پسرم ۸ سالشه دیشب اون دکتر شبکه خبر داشت حرف میزد

پسرم میگفت مامان من بگیرم نمیمیرم تا باباش اومد بهش میگه بابا من بگیرم نمی میرم دکتر گفت☹☹☹☹☹☹☹☹

پسرم واقعا ترسیده این و دیشب فهمیدم

اخی اره طفلیارو یه پارک و بیرون‌نمیشه ببریم‌از بس ویروس و مریض اومده همش تو چاردیواری خونه

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

جنگ تو افغانستان. طالبان همه رو میکشت یه روز تنها بودم منتظر کارتون وقت اخبار بود  صحنه ای که یه پسر هفت ساله رو با تیر زدن دیدم خیلی ترسیدم و گریه کردم اون موقع فکر میکنم 12 سالم بود

بابا بزرگ مهربونم دلم برات یه ذره شده. دلم واسه قصه هات واسه اون تن صدات تنگ شده. بابا بزرگ قشنگم واسه بقلت واسه اون  ته ریش سوزنیت دلم یه عالمه تنگ شده.دلم واسه اون حس آرامشی که وقتی موهامو می‌بافتی تنگ شده. میشه یه صلوات واسه شادی روح بابابزرگم بفرستید ده ساله بی قرارشم نیست پیشمون
2714

منم بچه بودم خواب جنگ میدیدم واقعاازجنگ میترسیدم توذهتم خیابونوپرتانک جنگی وهمه جاروویرانه شده میدیدم

عزیزم کاش ب پسرت بگی ک این بیماری تموم شده ودیگ پیشش اخبارواینجورمطلبانخونی ونبینی.چون یچه هاخییلی اذیت میشن 

متاهل وصدالبته متعهد💍                             🧿

من بچگی یه کم از جنگ ترس داشتم بعدش دیگه هیچی

ولی بچه های الان بیچاره ها خیلی چیزها رو درک میکنن چون اطلاع رسانی هم زیاد هست الان نسبت به گذشته

بچه های من خیلی از اتفاقهای اخیر مثل ترور قاسم سلیمانی ماجرایه هواپیما و الان هم کرونا ترسیدن

از همه چی من بیشتر دعواها و بحثا روم تاثیرگذار بوده ک شدم ی ادم خیلی عصبی و بی صبر

من وقتی دعوا یا بحث شدید میشه،پاهام قفل میشه انگار نمیتونم راه برم سمت راست بدنم میلرزه مخصوصا پام،و لکنت میگیرم ،درست مث کسی که سکته کرده دوبار اینطور شدم خیییییلی ترسیدم و واقعا بد بود، فک کردم سکته کردم

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
من وقتی دعوا یا بحث شدید میشه،پاهام قفل میشه انگار نمیتونم راه برم سمت راست بدنم میلرزه مخصوصا پام،و ...

خیلی بده واقعا اینا همه تاثیرات بچگیامونه

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅

از بچگی از دعوای دو نفر شدیدا می ترسم..یه وحشت خاصی دارم

ولی الان از فکر کردن به جنگ و نبودن آرامش می ترسم

از اینکه کرونا بگیرم می ترسم

از اینکه تولد فرزندم رو نبینم می ترسم

از اینکه همسرم کنارم نباشه می ترسم

از نبودن خانوادم کنارم میترسم

ترسام زیادن و فکر کردن بهشون وحشت به جونم میندازه

به همین خاطر سعی میکنم خیلی خیلی کم فکر کنم

2706