2733
2734
عنوان

دیروز شوهرم اومد خونه

718 بازدید | 20 پست

گفت مرسی خونه رو تمیز و مرتب کردی. جالبه من فقط لباسارو از رو مبل برداشتم و یه جارو زدم و دوباره پسرم بهم ریخت همه چیو. اسباب بازیاشو پخش کرد.همه چیزو کشوند ریخت وسط پذیرایی. تعجب کردم. اخه وضعیت قبل و بعد تفاوتی نداشتن. فکر کنم شوهرم میرفت سرکار خواب تو چشماش بوده هوش و حواس نداشته 😂😂😂🙄🙄🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تیکه انداخته بهت😣

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
از امروز فقط رو مببلا چیزی نمیذارم ببینم مرتب بودن یعنی چی

🤣🤣🤣🤣✌موفق باشی...با همین فرمون جلو برو😁😁😁✌

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  

خوشبحالت من هميشه خونم برق ميزنه تميز تميز بعد شوهرم منو با يه فاميلامون كه قابلمع و لباساش هميشه قاطيه مقايسه ميكنه😐

تاپیک بامدادخمار🙃وزن فعلی۹۰🤯هدف۶۵😍گروه💜دیگه میخام هرجوری هست به آرزوهام برسم🙂تاریخ شروع۱۱/11/99
2738

داره بدون دعوا و درگیری میفهمونه بهت لطفا خونه رو تمیز کن، خسته شدم از گندو کثافت 

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.

لطف خدا بوده 

منم البته كه شوهرم ايراد ميگيره گاهي 

ولي يموقع شده مثلا  مياد من تا لنگ ظهر خوابيدم تا ميرسه كليد ميندازه سريع پا ميشم  وايميسم بعدا ميگه خونه خيلي مرتب شده دستت درد نكنه🤣🤣🤣🤣

2706