2737
2734
عنوان

راستشو بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 849 بازدید | 63 پست

اقا چرا مردم از ماسک استفاده نمیکنن من از سر کار که برمیگردم تو اتوبوس میبینم هیچ کس ماسک نزده الا من یعنی هنوز مردم به اهمیت قضیه پی نبردن واقعا. همسایمون دیروز میگه هاان ماسک استفاده میکنین فکر کنم شایعه باشه یعنی اینا از اطرافشون انقدر بیخبرن

دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط اداره اومدم حواسم نبود طبق عادت انگشت زدم ولی بعد دستام شستم 

گفته بودن انگشت نزنید فعلا

اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
2731
من کرونا هم که نبود آب دهن زمین نمینداختم

والا اینم شد سوال آخه

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

ما دست دادن روبوسی تعطیل 

از هفته قبل مهمون دعوت کرده بودم حمعه اومدن ک البته ب نظرم خودشون باید کنسل میکردن و نکردن 

دستگیره های در ورودی رو مرتب ضد عفونی میکنم 

از بیرون میایم مستقیم دستشویی برا دست شستن 

بیرون دستکش یبار مصرف میپوشیم 

از پنجشنبه داروخانه ها رو زیر رو کردم ماسک پیدا نکردم

اقا چرا مردم از ماسک استفاده نمیکنن من از سر کار که برمیگردم تو اتوبوس میبینم هیچ کس ماسک نزده الا م ...

اینو میگی همسر من توو فروشگاه۷ کار میکنه ‌ میگفت مشتریا ک میومدن خوشحال بودن مدارس تعطیل شده میگفتن خوب شد ی مسافرت چند روزه میریم 😫😫

من حتی خودمم درست نمیشناسم چ برسه ب بقیه🙃
2738
اقا چرا مردم از ماسک استفاده نمیکنن من از سر کار که برمیگردم تو اتوبوس میبینم هیچ کس ماسک نزده الا م ...

عزیزم ماسک نیس 

نمیفروشن 

من از پنجشنبه اعتادم این داروخانه اون داروخانه 

قخطی اومد 

ژل ضد عفونی کنند و پد الکلی هم نمیدن 

اینو میگی همسر من توو فروشگاه۷ کار میکنه ‌ میگفت مشتریا ک میومدن خوشحال بودن مدارس تعطیل شده میگفتن ...

وای وای مسافرت تو این اوضاع واقعا در عجبم. یعنی اگر خودمون رعایت کنیم عمرا این بیماری زیاد بشه ولی حیف

دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند
اونجام كه مشكوك بود، من فكر ميكنم تهران و كرج تا آخر اسفند تعطيل بشن، چون زمزمه هاش هست

کلا ما مشهدیا شانس که نداریم😑

بچه هامون میگن(خودم ندیدم) امبولانس هی تا در خوابگاه پسرا فکر کنم میموده باز میرفته الله اعلم کسی مبتلا شده یا نه

رئیس دانشگاه هم خیلی لطف کرده پیام داده مراقب سلامتیتون باشین😐

با خدا باش پادشاهی کن😇

ما مهمونی رفتیم روبوسی نکردیم.

خودمون دست ندادیم ولی خب بعضیا دستشونو دراز می کردن ما رد نمی کردیم.

دیشب دستگیره ی درها رو با الکل ضد عفونی کردیم.

امروز قراره یه مقدار ضد عفونی کننده به دستمون برسه.

می گن هر روز باید دستگیره ی درها رو ضد عفونی کرد (امروز می رم باز هم الکل و پنبه بگیرم قطحی اومدداشته باشیم)

من همیشه عادتمه قبل خوردن هرچیزی حتی تو مهمونی دستامو میشورم خیلی ها وقتی می رن مهمونی با دست کثیف شیرینی و میوه وغذا و کلا هرچیزی رو می خورن

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       
وای وای مسافرت تو این اوضاع واقعا در عجبم. یعنی اگر خودمون رعایت کنیم عمرا این بیماری زیاد بشه ولی ح ...

نمیدونم این دو روز اخیر بیرون رفتین یا نه 

ب اصطلاح مدارس تعطیل شده 

همه جا پره بچه مدرسه ای بازار پاساژا خیابون 

2706