2733
2734
عنوان

کسی بوده احساس کنه جنین کدوم. قسمت رحمشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 177 بازدید | 22 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره اما یکم مطالعه کن فک کنم دختر از یه طرفه پسر از یه طرف دیگع. بعد زایمانم حافظه م ضعیف شده زیا ...

هیچ ربطی نداره 

منم دخترم سمت راستم بود

مهم اینه کدوم طرف تشکیل شده باشه 

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2728
استارتر چقد جالب فقط دو روز باهم فرق داريم😄كى ميرى سونوي صداى قلب؟

عزیزم من تیکتمو دقیق نذاشتم. راستش من از روز اول پریودی قبلیم تا فردا میشه هشت هفته. ولی ازونجایی که یه جورایی مطمئن بودم با توجه به بتام لقاحم دیر بود و خودم حساب میکنم از لقاح تا الان حدود پنج هفته و چند روز میشه. بخاطر همین دکتر سونو نوشت نرفتم. گفتم الکی زود برم استرس بگیرم. ولی شنبه هفته آینده میخوام برم. کلا سونو ساک حاملگی هم نرفتم. شما رفتی؟ این مدت چه کارایی كردی؟

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  
عزیزم من تیکتمو دقیق نذاشتم. راستش من از روز اول پریودی قبلیم تا فردا میشه هشت هفته. ولی ازونجایی که ...

من پنج روزه فهميدم امروز وقت دكتر گرفته بودم بخاطر كرونا ترسيدم برم 

خواهرم ميگه الان برى دكتر سونوى ٨ هفتگى مينويسه برات بزار هفته ى هفت برو كه يكم تب و تاب كرونا خوابيده باشه 

الان چندماهه فوليك اسيد و ويتامين د ١٠٠٠ روزى يكى ميخورم نميدونم ويتامين ديگه اى لازم بخورم يا نه 

2738