2733
2734
بچه ها جی میشن؟ میزاریشون پیش خودش؟ چندسالشونه

اره خودم نگه میدارم خیلی دلم میخادبزارمشون که بشن مایه عذابش ولی نگاه به بچه اام که میکنم میگم تاحالا خیلی بخاطرخیانتای باباهه ایناهم روانشون خراب شده دیگه نمیزارم باباهه هرکاردلش خاست سرروان بچه هام وخودم بیاره

گروه نارنجی....وزن اولیه۷۴ وزن الان ۷۴ وزن هدف ۵۶ ...گروه تاپیک لاغری بامدادخمار...تاریخ شروع ۹۸/۹/۱۶.خدایاباتوکل به خودت زودتربه وزن هدفم برسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شما که چهار تا بچه کوچیک داری!

بشین بچه هاتو بزرگ کن‌! اونا که گناه نکردن شما به دنیاشون اووردی!

آخه آدم از اول بدونه شوهرش خیانتکاره بعد چهار تا بچه بیاره؟!

الانم مسءولی...

بشین بچه هاتو بزرگ کن کاریم به شوهرت نداشته باش...به چشم عابر بانک نگاش کن فقط  

2728
اره خودم نگه میدارم خیلی دلم میخادبزارمشون که بشن مایه عذابش ولی نگاه به بچه اام که میکنم میگم تاحال ...

چطوری نگه داری 4 تا بچه رو. حداقل مغازه رو ازش بگیر و خودت توش کار کن قفل در رو هم عوض کن

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
خب شما که چهار تا بچه کوچیک داری! بشین بچه هاتو بزرگ کن‌! اونا که گناه نکردن شما به دنیاشون اووردی! ...

مگه میشه پس سهم من اززندگی چیه‌اینطوری یعنی فقط جکم پرستاربچه هاش وکلفت توخونش رودارم ولی طلاق بگیرم دیگه کارهاش به من ربط نداره هرغلطی خاست بره بکنه

گروه نارنجی....وزن اولیه۷۴ وزن الان ۷۴ وزن هدف ۵۶ ...گروه تاپیک لاغری بامدادخمار...تاریخ شروع ۹۸/۹/۱۶.خدایاباتوکل به خودت زودتربه وزن هدفم برسم

خدا ب دلت صبر بده . طلاق بگیر بچه ها هم ببر ـ این مرد تو لجن داره دستوپا میزنه ـ ولش کنو برو . اشغال پست 

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير
2738
مگه میشه پس سهم من اززندگی چیه‌اینطوری یعنی فقط جکم پرستاربچه هاش وکلفت توخونش رودارم ولی طلاق بگیرم ...

اگر بدون آزار و اذیت طلاق میده پرتش کن از زندگی خودت و بچه هات بیرون بزار به آرامش برسی

بچه هاتم زیر پر و بالت بگیر 

مگه میشه پس سهم من اززندگی چیه‌اینطوری یعنی فقط جکم پرستاربچه هاش وکلفت توخونش رودارم ولی طلاق بگیرم ...

خو مهریتو بگیر. با چهار تا بچه میخوای چکار کنی تو این اوضاع اقتصادی . من جات باشم . حق طلاق ازش میگیرم خونه ای چیزی به نامم کنه . صبر میکنم خیانت بعدی میرم راحت طلاقمو میگیرم یه سرمایه هم دارم . 

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔

عزیزم شما میتونی طلاق بگیری؟

سرپناه داری؟

حقوق ثابت داری؟

میتونی خرج چهار تا بچه رو بدی؟

میتونی بچه هاتو بذاری بری سر کار؟

اگر جواب همش مثبته جدا شو  

از این شوهر در نمیاد برات . یه مریضی هم میگری . برو طلاقتو بگیر . اصلانم فکر نکن کارت اشتباه 

الان چندماه زگیل تناسلی گرفته بازم ادم نشده.پریروزتوماشینش کاندوم دیدم میگم این چیه میگه ماشینم دادم مکانیک هرکارکردا اون کرده

اگه خونه مال خودتونه خونه رو بردار جای مهریه ت، چون از این آدم نمیتونی مهر بگیری بعلاوه یه مقدار پول که بذاری بانک از سودش استفاده کنی، بچه هاتم خودت نگهدار نذار پیش اون، دندون لق رو باید کند

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht

شوهرت بیماره یک بیماری جنسی که تنوع طلبه وکاریش نمیشه کردنهایتامخفی کاری میکنه ومیره دنبال رابطه

اگه خونه وماشینی داره بزن به نام خودت وجداشویاجدازندگی کن وخرجیت رابگیروخونه راهش ندهد

2706