2726
عنوان

خواهرشوهرم از قم اومده من واقعا می ترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 2621 بازدید | 152 پست
بجز خود کرونا  مردم ایران خودشون یه بحرانن الان خواهرشوهر اسی انقد فهم نداره که بشینه تو خونه ...

دقیقا اگر بیمار باشه حتی ممکنه ویروس رو تو محله خانوادش هم پخش کنه...میدونی بحث خودخواهی بیش از حد و نفهمی...

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هی راه میوفتن میرن خونه بقیه خب عزیز من بمون تو خونه خودت بدتر پخش میکنی که تازه جالب اینه که تا ب ...

آره عزیزم منم از این حرصم میگیره میبیننا مریضن ولی توخونه نمیمونن،،،،خواهر همسایمون واسه زیارت قم رفته بوده حالا که برگشتن زنگ زده به برادرش گفته ما برگشتیم اگه خواستین بیاین خونمون برادرش سرش داد زده گفته بشین سر جات نه تو میای خونه ما نه ما میایم خونت،،واجب نبود بری زیارت،،به زنش گفته اگه خواهرم اومد درو باز نمیکنی

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2728
دقیقا از همین می ترسم نگران عزیزانم هستم

من خودم جزو اون گروه در معرض خطرم

ورعایت میکنم بیشتر بخاطر دخترم وهمسرم که ی وقت از من نگیرن

شوهرم بخاطر من رعایت میکنه ودخترم

واقعا شوخی نیس

شوهرم اصلا اهل این چیزا نبود تمیز بود اما از مریضی نمیترسید هیچوقت

اما این روزا خیلی رعایت میکنه که نگیریم

انشالله خدا همه رو  در کنار هم حفظ کنه و سال خوبی پیش رو باشه

بجز خود کرونا  مردم ایران خودشون یه بحرانن الان خواهرشوهر اسی انقد فهم نداره که بشینه تو خونه ...

آره واقعا نفهمه

پدرش به خاطر دیسک کمر سر جاست و استراحت مطلقه

بچه ی اون یکی خواهرشوهرمم یکسال و هشت ماهشه خیلی ضعیفه

حالا خودشون نباید فکر کنن

ما هم هیچ!

آره واقعا نفهمه پدرش به خاطر دیسک کمر سر جاست و استراحت مطلقه بچه ی اون یکی خواهرشوهرمم یکسال و هش ...

حالا که خودش اطرافیانش براش مهم نیستن 

بهتر بود یکی بهش میگفت شاید یکم خجالت میکشید حداقل

(لطفا لطفا لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین ) 
آره واقعا نفهمه پدرش به خاطر دیسک کمر سر جاست و استراحت مطلقه بچه ی اون یکی خواهرشوهرمم یکسال و هش ...

من جای خواهر شوهرت بودم اصلا نمیرفتم خونه بابام نمیگه شاید ویروس تو بدنشون هس وممکنه به اونام بدن؟؟؟برا همینه که میگن کاش قم رو قرنطینه میکردن فعلا کسی خارج نشه از شهرش

2706