2726
عنوان

اونایی که سنتی ازدواج کردن بیاین

266 بازدید | 12 پست

چند تا سوال دارم لطفا جواب بدین💖💖💖💖

1 معرفتون کی بود و چه نقشی در رفت و آمد ها داشت؟

2 روزی که با پسره صحبت کردین چی به هم گفتین؟از کجا فهمیدین پسره ازتون خوشش اومده یا نه؟(مهمترین سوالمه 2 و3) 

3در جلسه خواستگاری پسره چه رفتاری داشته باشه یعنی از دختر خوشش اومده و چه رفتاری داشته باشه خوشش نیومده؟

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍

اون تاپیک قببیت جواب دادم بهت 

درباره سوال دومت اینه که اگر خوششون اومده باشه خیلی پیگیرن دیگه ولت نمیکنن 

توی صحبت کردنم اگه پسره خوشش اومده باشه بیشتر حرف میزنه 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خانواده هامون دوستای قدیمی بودن ولی خودمون همدیگه رو ندیده بودیم

وقتی رفتیم تو اتاق و اومدیم شوهرم یهو انگار سرحال اومده بود مرتب با پدرم صحبت میکرد و از برنامه های آیندش میگفت🙂

فرداشم مامانش زنگ زد گفت ما بازم میخوایم بیام هفته آینده

باز پس فرداش زنگ زد گفت پسرم طاقت نداره تا هفته دیگه فردا میایم😍

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

من معرفم خالم بوده اول نفهمیدم دوستم داره یا نه .فقط از روی عقل که این ادم با این شغلش وخونوادش میتونه همسر خوبی برام باشه انتخابش کردم .اوایل خیلی احساس دوست داشتن نداشتم بعدها علاقه مند شدم .و

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

من خود مادرشوهرم دید منو و اومدن درخونمون و شماره گرفت و اومدن .....قیافش خندان بود و وقتی خواستن اجازه بگیرن ک بریم حرف بزنیم خیلی مشتاق بود بعدم قشنگ از خودش پذیرایی کرد و گفت جایی ک نمیخواستم دخترو ن میرفتم حرف بزنم ن چیزی میخوردم ....بعدم وقتی باهم حرف میزدیم زیاد رویه حرفاش تاکید نمیکرد ک مثلا من بدم میاد فلان کارو بکنید و این حرفا چون اگه پسری زیاد بخواد من من کنه یعنی دنبال بهونس

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 

دوستم معرفی کرده بود شوهر دوست صمیمیم که شوهرش همکلاسی خودمم بود دوستش رو معرفی کرد بهم 

فقط معرفی کردن دیگه هیچ دخالتی نداشتن 

اولین بار که همسرم رو دیدم خیلی باهاش احساس راحتی کردم وقتی اومدم خونه پدرم پرسید نظرت چیه گفتم بایه جلسه نمیتونم نظر بدم 

اول محرم بود پدرم گفت تا آخر صفر برید همو ببینید ببین چی میشه رفتیم خدا رو شکر اوکی بودیم 

سوالات اول در مورد معرفی خانواده ها و نظرات کلی خودمون در مورد زندگی بود 

من الان یه خواستگار دارم و تقریبا سنتیه منو بیرون چند بار دیده خیلی خوشش اومده 

.. بچه ها عکسشو بزادم نظر بدیر

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
عزیزم چن سالته 

۲۲

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

داستان عشق ما که کلا فرق میکنه از دعوا شروع شده😂😂😂ولی با یه جلسه خواستگاری اینا حل نمیشه باید دو سه جلسه با اطلاع خانواده ها بیرون برید

مثلا اگه تورو جاهای عالی برد احتمال اینکه دست و دلباز باشه بیشتر 

اگه یه شرایطی پیش اومد مثل ترافیک و عصبی نشد و فحش نداد میشه گفت ریلکسه کلا سعی کن یکی دو ماه برای آشنایی وقت صرف کنی  ک بعدا پشیمون نشی خانواده هم خییییلی مهمه مشاوره هم شنیدم خیلی کمک میکنه انشالله که خوش بخت و موفق  باشی همیشه