2726

امیدوارم روز خوبی درپیش داشته باشید

پر از کار مفید

مهربونی 

و پیشرفت

صدای جیکجیک گنجشکهای بهارخون که از الان داره میاد 🐦🐥

تیکر لاغری⏰ وزن شروع: ۸۷💙 وزن کنونی: ۷۶.۲💖 وزنم در آغازسال ۹۹: ۷۴.۵💚 وزنم در تولد ۳۵ سالگیم: ۶۷💛 وزنم تا پایان تابستان: ۶۱ 💜

چقدر حالت خوبه ....

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
انرژی مثبت سیستم ایمنی بدن رو قوی میکنه صبح عالی پرانرژی 

واقعا همینطوره 💚💛🧡

تیکر لاغری⏰ وزن شروع: ۸۷💙 وزن کنونی: ۷۶.۲💖 وزنم در آغازسال ۹۹: ۷۴.۵💚 وزنم در تولد ۳۵ سالگیم: ۶۷💛 وزنم تا پایان تابستان: ۶۱ 💜

سلام... با ارزوی سلامتی برای همه هموطنانمون..... و رزق و روزی حلال و زیااااد

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
سلام... با ارزوی سلامتی برای همه هموطنانمون..... و رزق و روزی حلال و زیااااد

ممنون شامپو جان

انشالله 🙏

سلامتی و دلِ خوش و امیدواری

الان همه میان میگن دلت خوشه  عزیزم اینجا فقدددد باید بنالی زاربزنی زجه بزنی مویه کنی😁

🤣🤣🤣 عه اهان نفرِ اولم تیکه انداخت؟؟؟ من مثبت برداشت کردم 😁😁😁

ممنون شامپو جان انشالله 🙏 سلامتی و دلِ خوش و امیدواری

شامپو  

پرژک

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
🤣🤣🤣 عه اهان نفرِ اولم تیکه انداخت؟؟؟ من مثبت برداشت کردم 😁😁😁

علاوه براون شما تعداد کامنتا رو بپا😂

چرا درمورد کرونا تاپیک نزدی چراااااا😁

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
سلاااام سلام به همگی

هرروز خدا قشنگه هر روز که چشم باز میکنیم خدا میگه پاشو تنبل یه فرصت دیگه بهت دادم پاشوووو و لذت ببر از این فرصتی ک داری امیدوارم حاااال دلتون خوب باشه و قدر تک تک ثانیه های زندگیتونو بدونین🌸🍃

واقعا همینطوره 💚💛🧡

اتفاقا علاوه بر اینکه پرانرژیم همش هوس پرتقالم داره بعدنمازصب تو تاریکی دوتا شیرین خوردم جاتون خالی

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706