2726
عنوان

دررابطع با ارتباط جاریم باشوهرم

2793 بازدید | 98 پست

قبلنم ارتباطشونو تاپیک زدم توضیح دادم بچه ها مشکل شوهرم اینه که خیلی ماسته نمیتونه رک حرفشو بزنه من ازگوشیع شوهرم بلاکش کردم باز ورداشته با گوشیع شوهرش پیام دادع میخام شات بذارم براتون اگه میشه راهنماییم کنید

دختری که پررو نباشه گوشکوبه  امیدوارم هرچی واسه من میخوای خدا صد برابرشو بده به خودت حالا فکر کن ببین این دعاست یا نفرینه درحقت!!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عنوان
809 بازدید| 79 پست

بچه ها جاری من هر بهانه ای ای میشه به شوهرم پیام میده جشنی مناسبتی کاری چیزی داره به شوهرم فقط پیام میده اسمشو با جان خطاب میکنه بهش ویس میفرسته اینم بگم شوهر خودش خیلی خوشگله و پسر خوبیه و این خانوم هم از اقوام همسرمه,هروقت بهم میرسه میخواد به نحوی منو نسبت به همسرم بدبین کنه مثلا میگه میدونستی میخواستیم فلانیرو بگیریم برای شوهرت ؟؟؟یا اینکه شوهرت بافلانی بوده ،یااینکه ههمیشه بروم میاره ک باشوهرم چت میکنه شوهرم تو رو دربایستی جوابشو میده میترسع برادرش نارحت بشه حتی یکبار هم بهم گفت شوهر تو توی رابطع خیلی هاته ....واقعا این رفتاراش رو مهم بود تااینکه مجدد کارش تکرار کرد بهش مستقیم گفتم عزیزم به شوهرم پیام نده این کارا خانومانس باخودم درمیون بذار فوری ناراحت شد همسرم شب اومد و چتاشونو خوندم دیدم ک همسرم بهش گفته بود بهتره باخانومم هماهنگ کنید اونم به همسرم گفته بود چرا انقدر به زنت رو میدی شوهرم از جسارتش بدش اومده بود و باهم بلاکش کردیم ,از همه جا منتهی باز نمیدونم وقتی دیدمش چ برخوردی نشون بدم از خودم و اینکه

دختری که پررو نباشه گوشکوبه  امیدوارم هرچی واسه من میخوای خدا صد برابرشو بده به خودت حالا فکر کن ببین این دعاست یا نفرینه درحقت!!  

بچه ها من تاپیک قبلیمو اول گذاشتم ک درجریان باشید بعدم حالا باز مجددا از گوشیه شوهرش پیام دادع به شوهرم در صورتیکه به شوهرم گفتم جوابشو نده ولی شوهرم درجوابش گفته چشم حالا الان براتون میذارم بهش چیا گفتم

عنوان 809 بازدید | 79 پست بچه ها جاری من هر بهانه ای ای میشه به شوهرم پیام میده جشنی مناسب ...

اسم کاربریت ب شخضیتت نمیاد.....

رودرواسی نکن

تا مث من ۱۰ سال حرص ضعیف بودن و حرفای نزده تو دلت و کارای نکردتو نخوری....

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
2706