2737
2734
عنوان

اونایی که سنتی ازدواج کردن بیاین

372 بازدید | 35 پست

چند تا سوال دارم خواهش میکنم لطف کنید جواب بدین 💖💖💖💖💖

1 معرف کی بود؟

2 اولین جلسه کیا اومده بودن؟

3 چند روز بعد جواب مثبت دادین بهشون؟

4 وقتی پسره اومد چی گفتین بهش؟اون به شما چی گفت؟چطوری فهمیدیم پسره ازتون خوشش  اومده یانه؟

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍

5 روسری یا حلقه رو چه کسی بهتون داد؟کی داد؟

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از کجا فهمیدین پسره ازتون خوشش اومده یانه؟

2738

۱-معرف خواهرشوهزم بود

۲-پدرش مادرش خواهرش

۳-حدود یه ماه بعد

۴-چند جلسه باهم صحبت کردیم سوالات زیادی ازش پرسیدم درمورد همه چی

۵-موقع بله برون خواهر بزرگ‌ترش داد

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

یکی از فامیل .اواین جلسه باباش مامانش خودش خواهرش برادرش دامادشون.چون عجله داشتن فرداش جوتب دادیم البته چند ماه قبلش واسه اشنایی اومده بودن 

انگشترم عمه اش بهم داد

معرف دوست مامانم شوهرمو ننش اومدن زود جور شد نشونو تو بله برون بعد صیغه شوهرم دستم کرد  چطو ...

از کجا فهمیدی شوهرت ازت خوشش اومد با نه

2706