2703
2553
عنوان

واسه عید میرید خرید؟

384 بازدید | 17 پست

من هیچی ندارم.چکار کنم؟نرم خرید؟قزوین هستم دیروز میخاستیم بیایم تهران ولی نیومدیم بخاطر کرونا.حالا چیکار کنم خریدامو.

نگید چراتاحالا نرفتی چون عیدی مارو اسفند دادن

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

نه جاهای شلوغ نرو 

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
مجبوری تهران بری؟همون قزوین خرید کن با رعایت بهداشت

تهران که نیومدیم.همین قزوینو میگم.برم یا نرم

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
2714

منم خریدهای بجه هازو کردم خودم وهمسرم موندیم حالا یه 7 الی 8 روزی صبر کن دیر نمیشه بابا.تازه ماتد عید عروسی مهمم دعوتیم لباس شب و..  اینام میخوام.انا تا 15 اسفند هم صبر کنیم

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
اگه خیلی واجب میدونی خریدو با تجهیزات ساعتای که کمتر شلوغه سریع برو‌بیا 

اخه بدبختی اینه که دیروز رفتم هیچی پیدا نکردم متاسفانه.

اخه بدبختی اینه که دیروز رفتم هیچی پیدا نکردم متاسفانه.

نه دیگه میخوای اینجوری سخت بگیری که دیگه حالا حالا ها اصلاااا نرو.واجب نیست که.اتاق پرو شلوغ و همه جور ادم و.....بشین خونه فعلا تامام

تهران که نیومدیم.همین قزوینو میگم.برم یا نرم

از تو کانال و پیج مغازه ها جنسا رو ببین بعد ی ساعتی سر ظهر برو بخر زودی بیا خونه

درکت میکنم منم خرید نکردم هنوز

تازه امیدوارم اینارو از چین نیاورده باشه  ماهان ایر

از تو کانال و پیج مغازه ها جنسا رو ببین بعد ی ساعتی سر ظهر برو بخر زودی بیا خونه درکت میکنم منم خری ...

اااااوف به این نکته اش تا حالا فکر نکرده بودم....از چینننننن بیارن که میارنننن..خدایاااا تو دار دنیا ایران دوتا دوست داشت که یکیش خراب عالم از اب درومد.اه ما که به ابر قدرتها پشت کردیم این لعنتیا رو چرا بی خیال نشدیم

2706