2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از خودش نمیریم از ترسش صد در صد میمیریم

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
2728

واسه اين ميترسيم كه نكنه پدر مادرمون يا بردار مريضمون يا همسر آلرژياييمون بگيرن 

ديگه هممون يه سالمند يا بيمار تو خانواده داريم ديگه !!!!

خواهان کسی باش که خواهان تو باشد …
من اصلا نمیدونم چی راسته چی دروغ.الانم تو یه کانال ویدیویی دیدم از اخبار خودمون که میگف چین داروشو ک ...

آره اخبارم گفت که از یه داروی ضد آنفولانزا استفاده کردن که جواب داده اسمشم گفت یادم رفته

🔴سخنان بی پرده رئیس علوم پزشکی قم در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما

🔸دکتر قدیر در اظهارنظر متفاوت و بی پرده ای با برنامه گفتگوی ویژه خبری قم گفت:

🔹آزمایشگاه ها کرونا در تهران انجام می شود

🔸در قم قرار است این آزمایشات در روزها آینده انجام شود

🔹گفته اند قم نباید آمارهای بیماران مبتلا به کرونا را خودش ارائه دهد و وزارت بهداشت اعلام می کند

🔸تعداد مریض ها در قم زیاد شده است

🔹زنگ خطر در قم به صدا در آمده است

🔸نزدیک بودن قم به تهران و قرار گرفتن در مسیر اصلی تردد موجب سرایت به تمام کشور می شود

🔹باید به قم نگاه ویژه ای داشت

🔸دو بیمارستان قم به بیماران کرونا اختصاص داده شد

🔹برخی از پرسنل بیمارستانی قم هم ممکن است مبتلا شده باشند که هنوز آزمایشات آنان مشخص نشده است.

خیلی خطرناکتر ازون چیزیه ک دارن نشون میدن.اصلا ساده نگیریدش فقط میخان مردم نترسن....

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤

والا دیروز به شوهرم میگفتم یه دونه شپش چی بود کل ایران رو گرفته بود واقعا کسایی که خیلی با سلیقه و تمیز هم بودن درگیر شده بودن  با اینکه درمان هم داشت چه برسه به بیماری به این خطرناکی خدا رحم کنه 

2706