2726

اين ماه ٥ تا تخمك داشتم كه hcgزدم و از ٢٠ بهمن تا ٣٠ بهمن دكتر يه شب درميون اقدام داد و موعدمم٩ هست، دوماه پيش كه اقدام داشتم هر ماه يه روز جلو انداختم و دوفستون هم بمدت ٢٠ تا خوردم

اوووووه خدا بهت دوقلو بده انشالااااااااا

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ايشالا

سایز فولیکولات چنده

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
نگفت اين ماه كلوميفن و متفورمين داده بود

مگه سونوگرافی ندادی

منم این ماه کلومیفن خوردم

عزیزم الان معلوم نمیشه تا وقتی که عقب بندازی...این علائمی هم که میگن از ماه دوم بروز میکنه نه هنوز م ...

ايشالا اين ماه قرص متفورمين و كلوميفن دكتر داده بود